بهترین زمان سفر به برزیل

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 3045
در این مقاله به توضیح آب و هوا و بهترین زمان سفر به برزیل  می پردازیم 
با ما همراه شوید تا از بهترین زمان سفر به برزیل مطلع شوید.

کشور زیبای برزیل بزرگترین و پر جمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی می باشد که سالانه میزبان تعداد زیاد از توریست های سرتاسر جهان است. 
این کشور در مناطق مختلف دارای آب و هوای متفاوتی است اما اغلب مناطق برزیل آب و هوای گرمسیری دارد. به طور کلی این کشور دارای پنج نوع آب و هوای گوناگون می باشد که عبارتند از آب و هوای گرم سیری در مرکز، کوهستانی و نیمه خشک در شرق، استوایی در شمال، معتدل در جنوب.
جنوب برزیل چهار فصل می باشد اما در قسمت های دیگر این کشور شاهد دو فصل تابستان و زمستان هستیم. تابستان فصلی است که در آن شاهد بارش باران هستیم در کل بارندگی در تابستان های برزیل خیلی بیشتر از زمستان های این کشور می باشد.
خوب است بدانید میانگین دمای هوای برزیل در طول یک سال تقریبا 21 درجه سانتی گراد است
با همه این تفاسیر بهترین زمان سفر به برزیل چه وقتی از سال است؟ 
اغلب گردشگران تور برزیل ماه های جولای، سپتامبر، ژانویه و دسامبر را برای سفر به برزیل انتخاب می کنند اما ماه فوریه هم برای سفر به این کشور مناسب  است در ضمن اگر در ماه جولای به این کشور زیبا سفر کنید می توانید از خلوتی سواحل لذت ببرید.
همچنین آواخر ماه نوامبر بهترین زمان سفر برای علاقه مندان به ماجراجویی در آمازون می باشد چرا که در این ماه رطوبت هوا کم است البته لازم به ذکر است هوای برزیل در ماه نوامبر گرم تر است.
به طور کلی برزیل با دارا بودن آب و هوای گوناگون در تمام فصول آمادگی میزبانی و ارائه خدمات به گردشگرانی که با تور برزیل به این کشور سفر می کنند را دارند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5126-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین زمان سفر به برزیل