هزینه سفر به لنکاوی

اگه میخواهید به لنکاوی سفر کنید، مقاله هزینه سفر به لنکاوی را مورد بررسی قرار دهید. لنکاوی مجمع الجزایری در سواحل شمال غربی مالزی، شامل 99 جزیره است که زیباترین جاذبه های اکوتوریستی در میان جزایر مالزی  را داراست. اولین ژئوپارک مالزی در لنکاوی تاسیس شده و بسیاری از نقاط آن در حفاظت سازمان یونسکو می باشد. همچنین یکی از زیباترین و شگفت انگیز ترین پل های معلق جهان به نام SKY BRIDGE  در این جزیره  وجود دارد که با دو خط تلکابین به طول حدود 920 متر می توان به آن رسید و در تله کابین شاهد مناظر بسیار حیرت انگیزی خواهید بود. 
این جزایر به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای استوایی، از لحاظ پوشش گیاهی و سواحل بی نظیر است. متوسط هزینه های تور لنکاوی برای 7 شب و 8 روز، حدود 1.7 میلیون تا 5.5 میلیون تومان متوسط هزینه های پرواز، حدود 1.1 میلیون تا 2.3 میلیون تومان متوسط هزینه های هتل (هر شبی)، بین 200 هزار تا 3.5 میلیون تومان. در لنکاوی می توانید از تاکسی، اجاره اتومبیل، موتور سیکلت، اسکوتر برای گشت و گذار در شهر استفاده کنید و در همه هتل ها دوچرخه برای اجاره وجود دارد. این جزیره از آرامشی بی انتها بر خوردار است، برگ برنده دیگر آن، مراکز خریدهایی است که عوارض گمرکی نمی گیرند.
 که خود عاملی برای جذب توریست می باشد. اگه عاشق خرید کردن هستید، جزیره لنکاوی از بهترین انتخاب ها می تواند باشد. یکی از معروف ترین بازارهای لنکاوی، بازار Langkawi Night Market  است که هم می توانید از غذاهای خوشمزه و ارزان قیمت آن و هم فروشگاه های پوشاک آن بهره ببرید. Cenang Mall  و Langkawi Parade MegaMall نیز از مراکز خریدهای پرطرفدار لنکاوی به شمار می آیند. این جزیره، منطقه ای آزاد است و تنها کافی است حداقل ۴۸ ساعت از اقامت خود را در آن گذرانده باشید تا بتوانید از این مزایا استفاده کنید. امیدوارم این مقاله که هزینه سفر به لنکاوی را برای گردشگران تور لنکاوی شرح میدهد برایتان مفید واقع شده باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هزینه سفر به لنکاوی

ریحانه 30 مهر 97
5
پایین ترین هزینه سفر به لنکاوی برای اقامت 6 شبه دو نفره حدودا چه میزان می باشد؟
درج نظر