امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به ساموئی

بهترین زمان سفر به ساموئی

ساموئی جزیره ای در نزدیکی تایلند میباشد که شاید، کمتر نام آن را شنیده باشید. در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی از بهترین زمان سفر به ساموئی را در اختیار شما قرار دهیم.
سومین جزیره بزرگ تایلند، ساموئی نام دارد که دارای  جمعیتی بالغ بر پنجاه هزار نفرمی باشد. این جزیره زیبا با ساحلی شنی و صخره هایی مرجانی که دارای صنعت قوی در تولید نارگیل می باشد، هر ساله بیش از یک میلیون گردشگر تور ساموئی را به سوی خود جذب می کند. ساموئی به معنای پناهگاه امن است. 

محل اقامت
بسیاری از گردشگرانی که به این شهر زیبا سفر میکنند در منطقه چاونگ می مانند. اما لامیا منطقه ای ساکت تر است. اگر می خواهید مکانی ساکت و همچنین مجلل انتخاب کنید، بو فوات بهترین مکان برای اقامت می باشد. همچنین شما گردشگران عزیز می توانید زیبا ترین غروب را در این منطقه نظارت کنید. 
گشت و گذار در اطراف ساموئی
گردشگران تور ساموئی توجه داشته باشند که در این شهر باید حواستان به تاکسی ها باشد چون این شهر توریستی است و هزینه زیادی را از مسافران  بابت رفت و آمد دریافت می کند و به گردشگران مبالغ عجیب و غریبی را پیشنهاد می دهند. شما میتوانید برای راحتی خود و همچنین برای اینکه بهترین زمان سفر به ساموئی را برای خود رقم بزنید، در این شهر موتور سیکلت اجاره کنید. 
جاذبه گردشگری
شهر ساموئی جاذبه های گردشگری زیادی دارد که از جمله آنها می توان به صخره پدر بزرگ و مادر بزرگ اشاره کرد. این دو صخره برای گردشگران تور ساموئی بسیار جذاب و قابل توجه میباشد. در نزدیکی پارک ملی دریایی آنگ تونگ، مجموعه خیره کننده ای وجود دارد که برای عکاسی و فیلم برداری، منظره بی نظیری دارد و همچنین این منطقه محل مناسبی برای پیاده روی و غواصی است. 
غذا در ساموئی
گردشگران تور ساموئی دقت داشته باشند، رستوران های این منطقه دارای دو سیستم قیمت گذاری هستند که یکی برای مسافران و دیگری برای مردم محلی می باشد. پس اگر زمانی با صورت حساب های بالا مواجه شدین، به هیچ وجه تعجب نکنید. اگر می خواهید بهترین زمان سفر به ساموئی خود را در این منطقه انتخاب کنید، ماه ژانویه (بهمن ماه) بهترین زمان سفر به این منطقه است.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به ساموئی

عبادی 30 مهر 97
2
بهترین زمان سفر به ساموئی کخه پیشنهاد می کنید مسافر بره و هزینه هاش مناسب باشه کی هست ؟
درج نظر