امتیاز 5 از 5 | از بین 114 امتیاز دهنده به سفر ارزان به چین

سفر ارزان به چین

چین کشوری تاریخی سنتی و مدرنیته است که دارای غذاهای سنتی می باشد و دارای گوناگونی های فراوانی می باشد. همچنین این کشور دارای مکان های زیبا و دیدنی میباشد، در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفید در مورد سفر ارزان به چین را در اختیار شما قرار دهیم:

هتل و هاستل
اگر میخواهید سفر به چین داشته باشید پیشنهاد میکنیم از هاستل ها یا همان خوابگاه ها برای اقامت خود استفاده نمایید. قیمت یک اتاق به صورت خوابگاهی از شش دلار شروع میشود و همچنین بیشترین قیمت این اقامتگاه ها به بیست و پیج دلار میرسد. این رنج قیمتی بسیار مناسب برای سفر ارزان به چین می باشد.

غذاها و مواد خوراکی
به صورت کلی یکی از ارکان اصلی برای سفر به چین خورد و خوراک می باشد. به طور کلی غذا در این کشور بسیار ارزان است. قیمت غذایی که بخواهید از دستفروشان تهیه کنید، حدود یک یا دو دلار و همچنین قیمت غذایی در رستوران ها نیز بین دو تا هشت دلار می باشد. شما گردشگران عزیز تور چین با این رنج قیمتی می توانید غذاهای برنجی، گوشت خوک، نودل و همچنین سوپ تهیه فرمائید. این نوع غذاها، هم سالم و مقوی بوده و بسیار به صرفه است.

حمل و نقل شهری و بین شهری
از آنجایی که چین، کشور بسیار بزرگی میباشد با این حال هزینه حمل و نقل در این کشور ارزان است. به همین دلیل سفر ارزان به چین برای ما ممکن می باشد. هزینه اتوبوس های شهری معمولا کمتر از یک دلار میباشد. همچنین در شهرهای بزرگ تر چین وسایل حمل و نقل دیگری نیز وجود دارد که هزینه این وسایل متفاوت است. به عنوان مثال هزینه قطارهای شهری بر اساس درجه آنها بین هشت و یک دلار تا دویست و شصت و هفت دلار است. اگر بخواهم مثالی برای شما گردشگران تور پکن بزنم، می توانم بگویم هزینه مسیر نه ساعته پکن به شانگهای با اتوبوس چیزی بین چهار تا شش دلار است.

مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری
از آنجایی که قصد سفر ارزان به چین را دارید، پس می توانید در این کشور ارزان و به صرفه، به راحتی از جاذبه ها و مکان های دیدنی آن دیدن نمائید. با ما همراه باشید تا برای شما تعدادی از این مکان های ارزان را بازگو کنم.
شما گردشگران تور چین، برای بازدید از دیوار چین و همچنین شهر ممنوعه تنها باید مبلغی بین هفت تا ده دلار پرداخت نمائید. در انتها نیز می توانم برای شما بگویم که برای کوهنوردی در چین و همچنین سایر فعالیت ها مبلغی بالغ بر 30 دلار و برای سایر مکان های دیدنی مانند معابد و همچنین سایر فعالیت های تفریحی، تنها مبلغ 2 دلار پرداخت نمائید.


نظرات مردم درباره سفر ارزان به چین

هامون 30 مهر 97
3
اگر هاستل های خوش قیمت انتخاب کنید می تونید سفر ارزان به چین داشته باشید
درج نظر