امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به صرفه جویی در سفر به اسپانیا

صرفه جویی در سفر به اسپانیا

زندگی روزانه در اسپانیا شاید برای بسیاری از گردشگرلن کند و آرام به نظر برسد و از زمان محدود فروشگاه و دیگر اماکن کسل شوند اما این شهر به آرامی و تا دیر وقت زندگی ادامه دارد همه ی این ها به دلیل اجباری بودن خواب بعد از ظهر در این کشور می باشد.
کشور اسپانیا از کشور های زیبا و پر طرفداری است که شهر بارسلونا و مادرید از شهر های شلوغ این شهر به شمار می رود.در سفر به اسپانیا می توانید به شهر زیبای باسک در قسمت شمال اسپانیا و یا به شهر والنسیا اسپانیا بروید و از جشنوراه معروف گوجه فرنگی که در ماه آگوست برگزار می گردد شرکت کنید.در این قسمت می خواهیم با نکات صرفه جویی در سفر به اسپانیا بیش تر کمک کنیم تا بتوانند با حداقل هزینه سفر خوبی را داشته باشند.

1- استفاده از منوی روزانه رستوران های اسپانیا :
بیش تر رستوران های اسپانیا منو های روزانه ای را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند که برای وعده نهار حدود 30 الی 40 هزار تومان هزینه دارد که می تواند تا قسمتی از هزینه های سفر شما را کاهش دهد همچنین این فرصت را به شما می دهد که غذا ها سنتی و محلی اسپانیا را امتحان نمایید ، نکته در دیگر برای صرفه جویی در سفر به اسپانیا نخوردن وعده شام در رستوران های اسپانیا نیز می باشد.
2.از کارت های هوشمند به نام city pass استفاده کنید :
بسیاری از مسافران تور اسپانیا از این کارت های هوشمند استفاده نمی کنند اما اگر شما از آن دسته از مسافرانی هستید که قصد دارید تمامی اماکن تاریخی و موزه های اسپانیا ببینید این کارت را به شما پیشنهاد می کنیم با استفاده از این کارت 20 درصد از ورودی های موزه ها و اماکن تاریخی  را می توانید کم کنید و در انتخاب وسیله حمل و نقل حق انتخاب بیش تر خواهید داشت.
3.استفاده از اتوبوس :
اگر چه در کشور اسپانیا سیستم ریلی سریع تر است اما برایتان گران تمام خواهد شد بنا براین اگر زمان دارید و می خواهید از هزینه های سفر خود بکاهید استفاده از اتوبوس را به شما پیشنهاد می کنیم.

نظرات مردم درباره صرفه جویی در سفر به اسپانیا

نادری 30 مهر 97
0
خیلی ممنون از اطلاعات خوبتون در رابطه با صرفه جویی در سفر به اسپانیا عالی بود
درج نظر