امتیاز 5 از 5 | از بین 113 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به مسکو

بهترین زمان سفر به مسکو

مسکو یکی از شهر های دیدنی و تاریخی روسیه و همچنین پایتخت روسیه می باشد که سالانه در فصل های مختلفی گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند که دلیل آن کاملا مشخص است.مسکو یکی از زیبا ترین و شاد ترین شهر های اروپایی می باشد که 10 میلیون جمعیت را در خود جای داده است.سراسر این شهر مملو از آثار تاریخی و معماری با شکوهی از قبیل انواع کلیسا ها ، گنبد های متنوع و رنگارنگ ، میدان سرخ ، موزه های دیدنی ، کاخ کرملین که با سبک معماری با شکوهی که دارد چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.در این قسمت با ما باشید تا با بهترین زمان سفر به مسکو آشنا شوید.
مسکو دارای آب و هوای قاره ای و مرطوب می باشد که دارای زمستان های سرد و طولانی و همچنین تابستان های گرم و مرطوب است.دمای هوا در فصل زمستان به منفی 10 درجه ی سانتی گراد می رسد شایان ذکر است که در فصل زمستان آب و هوای گرم هم وجود دارد که درجه ی هوا تا صفر درجه سانتی گراد بالا می آید.
به طور کلی سرد ترین ماه سال در شهر مسکو ، ماه ژانویه می باشد که میانگین دما در این ماه منفی 8 درجه ی سانتی گراد می باشد. با این اوصاف بهترین زمان سفر به مسکو با توجه به نوع آب و هوا اواخر فصل بهار مصادف با اوایل ژوئن است که برای سفر ها و بازدید های طولانی مدت بسیار مناسب می باشد.
قابل توجه گردشگران تور مسکو اوایل ماه مه تا اواسط ماه جولای هوای شهر مسکو زیاد گرم نشده است و برای سفر به مسکو زمان مناسبی محسوب می شود.در این میان روز های آخر سال نو میلادی زمان خوبی برای بازدید از زمستان های واقعی روسیه نیز می باشد که بستگی به نوع سلیقه ای که دارید می توانید ماه های متعددی را برای سفر به مسکو انتخاب نمایید.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به مسکو

پرتو 29 مهر 97
4
هر زمانی بهترین زمان سفر به مسکو هست به غیر از زمستون تو این فصل آدم قندیل میزنه تو مسکو
درج نظر