هزینه سفر بلغارستان

در این قسمت از مطلب لحظه آخر با چند هزینه سفر بلغارستان آشنا خواهید شد که با رعایت برخی نکات می توانید هزینه سفر خود را کاهش دهید.
هزینه اقامت در هتل و هاستل در بلغارستان :
هزینه اتاق های خوابگاهی در بلغارستان بین 12 الی 19 لوا می باشد در صورتی که هزینه یک شب اقامت در اتاق های خصوصی بین 27 تا 37 لوا برای اتاق های یک تخته و دو تخته است. همچنین هزینه اقامت یک شب در هتل بسته به موقعیت و امکانات هتل بین 36 تا 70 لوا می باشد. همچنین برای کاهش هزینه سفر بلغارستان اجاره اتاق در خانه های خصوصی 26 لوا می باشد که بسیار مقرون به صرفه است.
اقامت در هاستل ماستل :
اقامت در این هاستل از هزینه سفر بلغارستان شما به صورت چشمگیری می کاهد. اقامت در این هاستل امکاناتی مانند صبحانه و شام رایگان دارد که مانع از پرداخت دو وعده غذایی در اقامت در این هاستل می شود. هاستل ماستل دو شعبه در شهر های ولیکوترنوو ، پلوودیو و صوفیه دارد.
هزینه حمل و نقل در بلغارستان :
قابل توجه گردشگران تور بلغارستان ، هزینه حمل و نقل در این کشور بسیار ارزان قیمت می باشد به صورتی که هزینه اتوبوس های محلی بین 1.3 تا 4.5 لوا و همچنین هزینه حمل و نقل ریلی بسته به مسیر متفاوت است. کرایه تاکسی در بلغارستان از 1.25 شروع می شود که راه بسیار مناسب و ارزان برای گردش در شهر است که اگر با دوستان خود بروید این هزینه کمتر هم می شود و می توانید در هزینه سفر بلغارستان صرفه جویی نمایید.
هزینه غذا در بلغارستان :
اگر هوس کرده اید غذای محلی بلغارستان را میل کنید با پرداخت 1.3 لوا بانیکا غذایی تشکیل شده از خمیر ، پنیر و سوسیس و سس تهیه شده بخورید. همچنین با پرداخت 2.5 لوا می توانید همبرگر سفارش دهید و با پرداخت 9 لوا غذا از منوی مک دونالد میل کنید. غرفه های خیابانی هم هستند که می توانید ساندویچ های ترکی به نام دونر که از مرغ و سبزیجات درست شده میل نمایید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هزینه سفر بلغارستان

نیوتیش 29 مهر 97
0
هزینه سفر بلغارستان بالاست ؟ حدوداً تور بلغارستان چقدر هزینه داره؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما