بلک

یکی از شهر های زیبا و توریستی آنتالیا بلک می باشد ک فاصله ی زیادی با آنتالیا ندارد . ساحل این شهر مکان خوبی برای بازی های تفریحی می باشد البته بهترین زمین های گلف در این منطقه نیز قرار دارد و بازی های فوتبال و تنیس در این شهر برگزار  و تعداد زیادی از گردشگران را به سمت خود می کشد.  300 روز از سال این شهر دارای آب و هوای خوب و آفتابی می باشد که این را به بهشتی زیبا تبدیل کرده است و گردشگرانی که به دنبال هتل های لوکس و امکانات فراوان می گردند این شهر پیشنهاد خوبی برای گذراندن تعطبلات و اقامت می باشد. منطقه بلک در ساحل آک دنیز واقع گردیده است که 20 کیلومتر با شهر آنتالیا فاصله دارد و همچنین این ساحل تا پارک ملی کورشونلو 20 کیلومتر فاصله دارد و جمعیت ساکن این منطقه 9.881 نفر می باشد. جالب است بدانید که منطقه بلک در 20 سال گذشته نا شناخته بوده است اما با سرمایه گذاری و تلاش وزیر گردشگری امروزه این منطقه به یکی از قطب های گردشگری آنتالیا تبدیل شده است.
در حال حاضر منطقه بلک دارای 47 هتل و مرکز گردشگرب و گلف 5 ستاره می باشد که تعداد تخت های آن ها بخواهیم حساب کنیم 46.000 تخت می باشد ، همچنین 10 عدد زمین گلف با با امکانات عالی در اختیار ورزشکاران و علاقه مندان می باشد و البته 2 عدد زمین گلف در بهترین قسمت در حال ساخت نیز می باشد. علاوه بر گلف در منطقه بلک 200 زمین تنیس و 50 عدد زمین فوتبال برای گردشگران و ورزشکاران حرفه ای و آماتور آماده سرویس دهی می باشند. این منطقه فقط توریستی نمی باشد بلکه جاذبه های طبیعی زیبایی دارد که در این منطقه 574 نوع گیاه شناسایی شده که 29 نوع آن در بلک و ترکیه و 1 نوع گیاه فقط در بلک پیدا می شود.
منطقه بلک که فاصله 50 دقیقه ای با آنتالیا دارد با انتخاب این منطقه  و هتل های 5 ستاره و لوکس دیگر احتیاج نیست به شهر بروید زیرا تمام امکانات هتل ها به صورت 12 ماهه می باشد و بدانید که در ماه های جولای و آگوست از نظر توریست ها جز ماه های شلوغ این منطقه به حساب می آید.
از تفریحات منطقه بلک می توان به رافتینگ ، پاراگلایدر ، فوتبال ، گلف ، سواحل بلک ،غواصی ، سواحل کینیالتی ، سواحل شرقی و غربی و مرکز های زیبایی و سلامت این منطقه می توان اشاره کرد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بلک

میثم 20 مرداد 97
0
برای بلک تور اختصاصی هم دارید ؟ هتل داره؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر