لاک پشت های دریایی کیش

جزیره کیش همان طور که از اسمش پیداست بیشترین جاذبه ها ی جذاب و جالب آن مربوط به تفریحات و سرگرمی های آبی می باشد. لاک پشت های دریایی کیش یکی از زیبا ترین و بهترین جاذبه های جزیره می باشد. به طور کلی این لاک پشت ها به دو نوع پوزه عقابی و سبز تقسیم می شوند. که مخصوصا در هنگام غروب با بالا رفتن لاک پشت ها از روی صخره جلوه ی خاصی را به سواحل دریای خلیج فارس می بخشد. امروزه با آلودگی هایی که به دست انسان ها با پیشرفت تکنولوژی صورت گرفته است تعداد لاک پشت های دریایی کیش بسیار کم شده که جزء حیوانات حفاظت شده زیر نظر سازمان حفاظت از منابع دریایی قرار گرفته است.

 لاک پشت ها ی دریایی به مدت زیادی زیر آب نمی مانند و برای تنفس به سطح آب آمده و تنفس می کنند. به طور کلی این حیوان تخم گذار است که در فصل تخم گذاری یعنی از اسفند ماه تا خرداد به سواحل دریا می آیند همچنین تغزیه اصلی آن ها گیاهان و موجودات زیر آب می باشند. شما اگر در خرداد ماه در جزیره باشید می توانید از بیرون آمدن نوزادان لاک پشت ها را ببینید. برای حفظ و بقای این موجودات ارزشمند و مفید سعی کنیم از تخریب و کثیف کردن سواحل که اکو سیستم همه ی موجودات آبزی می باشد جلوگیری کنیم. 


امتیاز 5 از 5 | از بین 110 دهنده به امتیاز لاک پشت های دریایی کیش
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
سهیل 22 مرداد 1397
4
واااای من عاشق لاک پشتم بارها برای دیدن لاک پشت های دریایی کیش سفر کردم و از اونجا لاک پشت هم خریدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری