امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رودخانه چائو فریا

رودخانه چائو فریا

رود چائو فریا بلندترین و مهم ترین رود تایلند است که از شهر بانکوک عبور می کند و به خلیج تایلند ختم می شود. رودخانه چائو فریا در تایلند به معنی مادر آب ها می باشد که از دو رود ساوان و رود پینگ سرچشمه می گیرد و بعد از عبور از چندین جلگه از وسط شهر بانکوک گذر می کند. این رودخانه بسیار طویل و با عمق زیاد بوده که به راحتی قابل کشتی رانی و عبور و مرور قایق ها برای حمل کالا تا ظرفیت 10 هزار تن می باشد که انتهای آن به بندر بانکوک که در 30 کیلومتری رودخانه قرار دارد ، می خورد.
گردشگران عزیز تور بانکوک می توانند با کشتی ها و قایق های گردشگری به همراه یک تور لیدر همراه شوید و شهر بانکوک و اماکن تاریخی آن را مشاهده کنید. در طول مسیر رودخانه چائو فریا می توانید تعداد زیادی از اماکن تفریحی و جاذبه های گردشگری بانکوک را مشاهده کنید، به طور مثال: معبد داون، مقبره شاه رامای اول، کلیسا سانتا کروز، واتکانلایانامی، سفارت پرتغال، بانک تجاری سیام، دژ فرا سومن و ... .
این رودخانه با توجه به انشعابات بسیاری که دارد تقریبا 30 درصد از کشور را به خود اختصاص داده است. رودخانه چائو فریا از برترین و مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر بانکوک به حساب می آید که امروزه با توجه به گرد هم آمدن چندین جاذبه دیگر از این شهر مورد استقبال گردشگران تور بانکوک قرار گرفته است.
یکی دیگر از شگفتی های این رئدخانه وجود پل بزرگی است که روی آن در سال 1946 ساخته اند و جلوه ی این رودخانه به همراه جاذبه های گردشگری اش را دو چندان کرده است. لازم به ذکر است که معروف بودن این پل به خاطر این است که حدودا 15 هزار اسیر جنگی در جنگ جهانی دوم روی این پل جان خود را از دست داده اند.

نظرات مردم درباره رودخانه چائو فریا

نعمتی 10 مهر 97
2
بی نهایت رودخانه چائو فریا دیدنی و زیباست ما با تور لیدرمون رفتیم
درج نظر