معرفی پارک فنر باغچه استانبول

📅 انتشار : 1400/10/02 📅 بروزرسانی : 1400/10/02 بازدید : 1322

در استانبول بناها، پارک ها و جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد. یکی از این جاذبه هایی که زمان احداث آن به دوران امپراطوری عثمانی باز می گردد پارک فنر باغچه(fenerbahce Istanbul) است. این پارک یکی از پارک های بخش آناتولی می باشد. نزدیکی این پارک به دریای مرمره باعث افزایش محبوبیت آن در میان مراجعه کنندگان شده است. در هیچ روزی از هفته، این پارک خالی از گردشگر نمی باشد. از قرن نوزدهم به بعد این پارک به یک مکان عمومی تبدیل شده است . 

 

پارک فنر باغچه

 

علاوه بر قسمت های متخلف در این پارک، ویوی جزایر پرنسس و سارای بورنو به خصوص در هنگام غروب محبوبیت این پارک را دو چندان می کند. 

امکانات پارک فنر باغچه 

انواع تفریحات مانند دوچرخه‌ سواری، تفرجگاه ساحلی، زمین‌بازی مخصوص کودکان، زمین فوتبال، کافه و رستوران‌ های ساحلی در این پارک فراهم شده است، تا گردشگران و مراجعین نهایت لذت را در این پارک ببرند. در این پارک مسیر مخصوص پیاده روی وجود دارد، تا گردشگران به راحتی به پیاده روی مشغول شوند. میز و صندلی هایی برای پیک نیک و استراحت فراهم شده است. نگران کودکان نباشید چرا که یک زمین بازی بزرگ برای کودکان وجود دارد. افرادی که می خواهند در پارک به دوچرخه سواری بپردازند نگران نباشند. یک مسیر برای دوچرخه سواری برای گردشگران در نظر گرفته شده است. می توان در زمین فوتبال موجود در پارک نیز به بازی فوتبال مشغول شد. 

دو جاذبه موزه اسباب‌ بازی استانبول و موزه باریش مونچو در اطراف پارک fenerbahce Istanbul قرار دارد. باریش مانچو یکی از افراد معروف در ترکیه بوده که خانه او امروزه تبدیل به موزه شده است. 

 

پارک فنر باغچه

 

بهترین زمان رفتن به پارک فنر باغچه 

پارک ها در اغلب روزهای سال زیبا و سرسبز هستند، اما بهترین فصل برای بازدید از پارک ها، بهار می باشد، پارک فنر باغچه نیز از این قاعده مستثنی نیست. مسیر پیاده روی در این فصل بسیار زیبا و به یاد ماندنی می باشد. 

 

پارک فنر باغچه

 

آدرس پارک فنر باغچه

ترکیه، استانبول، منطقه آسیایی کادیکوی، کادیکوی، خیابان تور یولو، محله فنرباغچه

 

تور استانبول - بهترین قیمت تور استانبول، خدمات عالی و تضمین کیفیت در لحظه آخر

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.7 از 5 | از 100 کاربران به پارک فنر باغچه استانبول