کانال سن مارتن

کانال سن مارتن یکی از جاهای دیدنی پاریس است که نمای ویژه ای به محسط اطراف خود بخشیده است. این کانال زیبا که طولی معادل 4.5 کیلومتر دارد، حوضه رودخانه "لا ویلت" را به "بندر آرسنال" مرتبط می سازد.

 

 

این کانال در سال 1825 راه اندازی شده و از مکان هایی است که برای قایق سواری و تفریح مناسب است. هدف از تاسیس این کانال، رساندن آب آشامیدنی به پاریس بود. خوب است بدانید که در جریانات لایروبی که در سال های گذشته در این مکان انجام شده، اشیایی همچون: چمدان، فرش، دوچرخه و علاءم راهنمایی و رانندگی پیدا شده است!

 

 

گردشگران تور فرانسه می توانند با بازدید از این مکان زیبا  قدم زدن در محوطه آن، عکس هایی خاطره انگیز و جذاب را برای خود به ثبت برسانند.

 

 

 

تلفن: 33142391500


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کانال سن مارتن
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری