دروازه مراد

دروازه مراد یکی از جاذبه های تاریخی نه چندان مشهور شهر زیبا و توریستی باکو می باشد که در این بخش قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با آن در اختیار گردشگران تور باکو و همچنین کاربران عزیز سایت قرار دهیم، چنانچه از علاقمندان به کسب اطلاعات در این رابطه هستید در ادامه با ما همراه باشید.
دروازه باکو در قرن 16 ام میلادی به دستور شیروان شاه ساخته شده است و با توجه به جنگ هایی که در آن زمان میان باکو، ایران، ترکیه و روسیه وجود داشت، احتمال می رود که هدف از ساخت چنین دروازه ای در واقع محافظت از شهر باکو بوده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جاذبه های گردشگری باکو و همچنین این شهر زیبا می توانید به مقاله باکو آذربایجان مراجعه کنید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز دروازه مراد
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.