پله های ببر و لاک پشت

در منطقه دویسبورگ آلمان و بر روی تپه های ببر و پلنگ سازه ای خارق العاده وجود دارد که از آن به عنوان یکی از زیباترین پلکان های جهان نام می برند.
این پلکان های منحصر به فرد در فاصله های دور همچون یک ترن هوایی ترسناک است که با نزدیک شدن به آن متوجه می شوید، مکانی برای یک پیاده روی مهیج است. پلکان ببر و لاک پشت که بر روی 17 ستون استوار است 249 پله دارد و طول آن در حدود 220 متر است. این سازه را دو جوان خلاق آلمانی به نام های هیک ماتر و آریچ جنت با پشتوانه شهرداری در طول 2 ماه ساختند؛ جنس این پله ها از زینک، قلع و استیل می باشد.
به دلیل چرخش های 360 درجه ای که در دل این مسیر وجود دارد، آن را پیاده روی غلتان می نامند. امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز پله های ببر و لاک پشت
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری