کلیسا وامبا

کشور اسپانیا یکی از مقاصد گردشگری محبوب در بین گردشگران به حساب می آید، در این شهر جاذبه های تاریخی و عجیب متنوعی وجود دارد، یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در این کشور کلیسا وامبا واقع در شهری به همین نام می باشد.
کلیسای وامبا یک کلیسای استخوانی بوده که در دسته کلیساهایی که با استخوان های انسان ساخته شده اند، قرار می گیرد، این کلیسا در واقع مکانی برای نگهداری از استخوان ها می باشد، در طول قرن 12 تا 18 میلادی همراه با بالا رفتن تعداد مردگان این منطقه تصمیم بر آن گرفته شد که اسکلت مردگان را در این کلیسا نگهداری کنند.
جالب است بدانید که فضای خارجی این کلیسا با سایر کلیسا ها تفاوت چندانی نداشته و اثری از استخوان و اسکلت انسان در آن دیده نمی شود، اما درون آن دیواری از اسکلت وجود دارد، که آن را با 3000 جمجمه تزئین کرده اند.
آدرس: 47190 Wamba, Valladolid, Valladolid, Spain


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کلیسا وامبا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری