کلیسای هالشتات

دهکده هالشتات یکی از مناطق قدیمی و زیبای موجود در کشور اتریش به حساب می آید، در این دهکده جاذبه های تاریخی بسیاری وجود دارد، یکی از جاذبه های گردشگری عجیب در این منطقه، کلیسای هالشتات می باشد.
کلیسای هالشتات در دسته کلیساهایی که با استخوان های انسان ساخته شده اند، قرار می گیرد، فضای داخلی این کلیسای مانند سایر کلیسا های ساخته شده در این سبک با استفاده از استخوان و جمجمه انسان تزئین شده است.
در یکی از بخش های کلیسا 600 جمجمه مشاهده می شود که بر روی آن ها اسم شخص و تاریخ مرگشان نوشته شده است، جالب است بدانید که اشخاص می توانند این کلیسا را به عنوان آرامگاه خود انتخاب کنند به شکلی که پس از مرگ اسکلت آن ها در این مکان نگهداری شود.
آدرس: Friedhof 164, 4830 Hallstatt, Austria


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کلیسای هالشتات
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری