کلیسای استودان سدلک

بنا های مذهبی یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در بین گردشگران به حساب می آیند، در نقاط مختلف کشور چک کلیسا ها بسیاری وجود دارد. در میان این بنا ها مذهبی کلیساهایی که با استخوان های انسان ساخته شده اند، نظر افراد بسیاری را به خود جلب کرده اند، کلیسای استودان سدلک یکی از کلیسا های استخوانی به حساب می آید، فضای داخلی این کلیسا با استفاده از جمجمه و استخوان انسان ها تزئین شده است.
تاریخچه تبدیل شدن این کلیسا به حالت امروزی به قرن 13 میلادی و افزایش تعداد اجساد در قبرستان اطراف کلیسا باز می گردد، در آن دوران تصمیم بر آن گرفته شد که استخوان های اجساد در داخل کلیسا نگهداری شود تا قبرستانی بزرگ تر در این مکان بسازند، اما بعد ها با استفاده از این استخوان ها بخش های مختلف کلیسا را تزئین کرده اند، لازم به ذکر است اصلی ترین بخش دیدینی کلیسا، لوستر عظیم آن به حساب می آید که با استفاده از استخوان انسان ساخته شده است.
آدرس: Zámecká, 284 03 Kutná Hora, Czechia

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کلیسای استودان سدلک
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری