کلیسای کاپلا دوس اوسوس

امروزه کلیسا های استخوانی مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته اند، اینگونه از کلیسا ها در نقاط مختلف جهان وجود دارند، یکی از کلیسا های معروف ساخته شده به این سبک، کلیسای کاپلا دوس اوسوس می باشد.
در مقاله کلیساهایی که با استخوان های انسان ساخته شده اند به طور کامل به بررسی کلیسای کاپلا دوس اوسوس واقع در کشور پرتغال پرداخته ایم، تمام بخش های این کلیسا نظیر دیوار ها و ستون ها با استفاده از استخوان و جمجمه انسان ساخته شده است.
معماری این کلیسا به سبک گوتینگ بوده و دارای 3 ورودی می باشد، همچنین نور داخل کلیسا به وسیله 3 پنجره تامین می شود، تاریخچه ساخت این کلیسا به قرن 15 میلادی باز می گردد.
گردشگران برای بازدید از این کلیسای ترسناک لازم است 200 یورو بپردازند، همچنین لازم به ذکر است که زمان بازدید از کلیسا از ساعت 9 صبح آغاز شده و تا 5 بعد از ظهر ادامه می یابد.
آدرس: Largo 10 Maio, Evora, Portugal


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کلیسای کاپلا دوس اوسوس
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری