مجسمه امپراطور یان و هاوآنگ

مجسمه امپراطور یان و هاوآنگ
این مجسمه به بزرگداشت  امپراطور یان و هاوآنگ دو تن از امپراطوران کشور چین ساخته شده که فرآیند ساخت آن حدود 20 سال به طول انجامید و سر انجام در سال 2007  در میان دل کوهستانی در شهر هنان کشور چین از آن رو نمایی شد. ارتفاع این تندیس حدود 106 متر  و ارتفاع پایه ای که بر رو آن قرار گرفته است حدود 55 متر می باشد به همین منظور این تندیس در لیست بزرگ ترین مجسمه های جهان قرار گرفته است. این کوه به راشمور چین معروف است. راشمور کوهی در ایالت متحده آمریکا است که صورت چهار تن از چهره های سیاسی ومهم کشور آمریکا را به نام های آبراهم لینکلن، تئودور روزولت، توماس جفرسون و جرج واشینگتن به کمک هنر کنده کاری به تصویر کشیده است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز مجسمه امپراطور یان و هاوآنگ
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری