قصر لوشان

قصر لوشان یکی از جاذبه های نمادین شهر مارسی می باشد که در این مقاله قصد داریم به معرفی این جاذبه گردشگری بپردازیم، اگر از علاقمندان و یا گردشگران تور مارسی هستید با مطالعه این متن می توانید اطلاعاتی جامع و کلی در رابطه با قصر لوشان کسب کنید بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.
قصر لوشان یکی از زیبا ترین بنا های موجود در شهر مارسی می باشد که ساخت آن به قرن 16 میلادی باز می گردد.
در قرن 16 ام شهر مارسی دچار کم آبی شد و عده از مردم این شهر برای رفع مشکل بی آبی اقدام به حفر کانال کردند و این امر تا حد زیادی مشکلاتشان را حل کرد.
مردم شهر مارسی که از رفع مشکل بی آبی شادمان بودند تصمیم گرفتن بنایی به منظور گرامی داشت حفر کانال آب احداث کنند که این بنا با نام قصر لوشان شناخته می شود و امروزه به یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری و بنا های موجود در مارسی تبدیل شده است، خوب است بدانید که اغلب گردشگران در سفر خود با تور مارسی از این قصر تاریخی بازدید می کنند.
معماری و شیوه ساخت این بنا بسیار شبیه به معماری کلیسای نوتردام می باشد و گردشگرانی که از این مجموعه بازدید می کنند می توانند تا حد زیادی با تاریخچه شهر مارسی و همچنین معماری اروپایی آشنا شوند.
به طور کلی بازدید از قصر لوشان می تواند یکی از بهترین تجربه های گردشگران تور مارسی باشد و اگر شما نیز قصد سفر به مارسی را دارید بازدید از این مجموعه را در برنامه های سفر خود قرار دهید.
لازم به ذکر است که قصر لوشان بر فراز تپه ای بلند واقع شده است و گردشگران در هنگام بازدید از این بنا می توانند منظره ای بسیار زیبا از شهر مارسی را نیز مشاهده کنند.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر