موزه المپیک لوزان

موزه المپیک لوزان یکی از بهترین موزه های موجود در این شهر می باشد که در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این موزه در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. اگر از علاقمندان به ورزش هستید مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنیم.
موزه المپیک لوزان در واقع به وسایل دوره های مختلف المپیک اختصاص دارد و در حال حاضر بیش از 10 هزار وسیله در آن نگهداری می شود. این مجموعه دارای سه طبقه مجزا می باشد که در ادامه به بررسی هر یک از طبقات خواهیم پرداخت.
بازدید از موزه المپیک لوزان از طبقه سوم این مجموعه آغاز می شود. گردشگران تور لوزان هنگام بازدید از این مجموعه می توانند اطلاعات بسیاری در رابطه با تاریخچه برگزاری المپیک در جهان کسب کنند، همچنین باید بدانید که در طبقه سوم مشعل دوره های مختلف المپیک نگهداری می شود که بازدید از آن بی شک هیجان انگیز می باشد.
طبقه دوم موزه به بازی های المپیک و تاریخچه آن ها اختصاص دارد و طبقه اول نیز با نام روح المپیک شناخته می شود و آثار بسیار جالب و نمادین از دوره های مختلف المپیک را در خود جای داده است.
گردشگران تور لوزان باید بدانند که موزه المپیک لوزان در تاریخ 23 ژوئن سال 1993 میلادی تأسیس شده است و سالانه بیش از 250 هزار نفر برای بازدید از این موزه به شهر لوزان سفر می کنند.
موزه المپیک سوئیس را می توان نمایشگاهی بسیار آموزنده دانست و گردشگران تور لوزان در بازدید از این مجموعه می توانند اطلاعات ورزشی خود را افزایش داده و تلفیق عشق و ورزش را لمس کنند.
لازم به ذکر است که اولین همایش بین المللی ورزش، صلح و توسعه با هدف ارتقای فرهنگ صلح به وسیله ورزش در این موزه برگزار شده است.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور لوزان مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه المپیک لوزان

نجفی 18 آذر 97
4
من به شخصه زیاد از بازدید موزه المپیک لوزان خوشم نیومد البته به طور کلی زیاد از بازدید موزه خوشم نمیاد و به اصرار یکی از دوستانم رفتم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر