موزه خط جنگ استالین

پایتخت کشور بلاروس در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از توریست ها قرار گرفته و دارای زیبایی های خاصی می باشد که نظیر آن را در هیچ شهر و کشوری مشاهده نمی کنید. در میان زیبایی های موجود در سطح شهر، یکی از جاذبه های گردشگری آن، نظرها را به سوی جلب کرده است. به دلیل استقبال خوبی که از موزه خط جنگ استالین صورت گرفته، در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم در رابطه با آن اطلاعاتی شرح دهیم.

موزه خط جنگ استالین مجموعه ای بی نظیر از ابزار جنگی مربوط به دولت شوروی بوده که قدمت آن به جنگ جهانی دوم باز می گردد و تماشای آن ها برای بسیاری از گردشگران تور مینسک جذابیت دارد. این موزه جنگی که در سال 2005 در فضایی روباز تاسیس شد، از جانب مهندسان ارتش بلاروس نیز مورد حمایت های چشمگیری قرار گرفت. زمینی که موزه استالین در آن بنیان شده، حدود 26 هکتار بوده و از این حیث بزرگ ترین منطقه نظامی بلاروس به حساب می آید. در این موزه که نبرد مردم دلیر بلاروس را در مقابل فاشیست های اشغال گر نشان می دهد، انواع مختلفی از ابزار و وسایل جنگی مانند: اسلحه، موشک، هلیکوپتر و تانک، هواپیما و توپخانه ها در معرض نمایش قرار گرفته که تعداد آن ها کم نبوده و در هر گوشه از موزه می توانید آن ها را ببینید.

موزه خط جنگ استالین را می توان یک مجموعه کامل از سلاح های مورد استفاده در طول جنگ جهانی دوم دانست که گردشگران تور مینسک را مجاب می کند تا از آن بازدید کنند. یکی از بخش های جالبی که در این موزه نظامی و تاریخی وجود دارد، بخش مختص زره های روسی، آلمانی و لهستانی است که مربوط به جنگ جهانی اول هستند و توجه گردشگران تور بلاروس را جلب کرده اند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز موزه خط جنگ استالین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری