معبد ونگ تای سین


شهر لوکس و مدرن هنگ کنگ علاوه بر این که در دهه های اخیر، از نظر اقتصادی رشد چشمگیری داشته و مورد توجه همگان قرار گرفته، در بخش گردشگری نیز موفق عمل کرده و این امر سبب شده تا جهانگردان مختلف از سراسر دنیا به این شهر سفر کنند و از این مکان ها دیدن کنند.
یکی از معابد بی نظیری که در شهر هنگ کنگ و در منطقه کولون ساخته شده " معبد ونگ تای سین" نام دارد. این معبد در زمینی به مساحت 18 هزار متر با معماری سنتی چینی ساخته شده و در آن از مجسمه های اژدها استفاده شده است، رنگ غالبی که در ساختار آن به کار رفته، رنگ قرمز می باشد. نام معبد ونگ تای سین برگرفته از خدای تائو ونگ تای سین بوده و برای ادای احترام به او بنا شده است، اهالی بومی منطقه کولون حضور او را عملی برای خوش شانسی های خود می دانند. این معبد دیدنی که در سال 1920 بنا شده بود، در ابتدا سازه ای بود که به یک شخص تعلق داشت و 48 سال بعد مورد بازسازی هایی قرار گرفت که به معبد کنونی تبدیل گشت. این معبد مکانی برای راز و نیاز پیروان دین تائوئیسم است.
هنگامی که گردشگران تور هنگ کنگ وارد معبد می شوند، تعدادی ساختمان را پیش روی خود می بینند که هر یک از آن ها نامی اختصاصی دارند و عبارت اند از: سالن کنفوسیوس، تالار 3 فرشته و باغ آرزو. جالب است بدانید که معبد ونگ تای سین هرساله در فصل پاییز میزبان جشنواره ای به همین نام می باشد که جشنواره ای جذاب بوده و مورد استقبال گردشگران تور هنگ کنگ قرار گرفته است. در سالن اصلی معبد ونگ تای پیش گویانی حضور دارند که به آینده نگری می پردازند، همچنین ابزارهایی مربوط به طلسم و جادو در این مکان وجود دارد که تعجب گردشگران تور چین را برمی انگیزد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز معبد ونگ تای سین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری