معبد ژوپیتر

شهر بیروت واقع در کشور لبنان، یکی از زیبا ترین شهر ها در این کشور می باشد،. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از این شهر، تور بیروت را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این شهر آثار تاریخی بسیاری وجود دارد، یکی از مکان های تاریخی و محبوب در بین گردشگران، معبد ژوپیتر می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید تا به بررسی معبد ژوپیتر بپردازیم.
معبد ژوپیتر در منطقه ای به نام بلعک واقع در شرق کشور لبنان واقع شده است. این منطقه که به عنوان یکی از تاریخی ترین مناطق کشور لبنان شناخته می شود، در نزدیکی شهر بیروت در بین رشته کوه های این کشور قرار دارد. گردشگران تور بیروت می توانند در این منطقه در کنار بازدید از این معبد به بازدید از دیگر جاذبه های کمیاب و تاریخی این کشور بپردازند. معبد ژوپیتر در قلعه ای به نام قلعه بلعک قرار گرفته است، در این منطقه می توان شواهد تاریخی از دوران فنیقی را مشاهده کرد. در این قلعه دو معبد دیگر به جز معبد ژوپیتر نیز وجود دارد که نام آنها معبد ونوس و معبد باخوس می باشد. تاریخچه این معابد به قرن اول میلادی باز می گردد. گردشگران تور لبنان بد نیست بدانند که ساخت این 3 معبد در حدود 250 سال به طول انجامید. برای ساخت این معبد لازم بود برده ها سنگ های عظیم را از فاصله 300 کیلومتری منتقل کنند. در طول این جا به جایی ها و ساخت این سه معبد هزاران برده از بین رفته اند. امروزه بقایای معبد ژوپیتر در این منطقه به جا مانده است. گردشگران تور لبنان با بازدید از این قلعه می توانند با معماری و سبک زندگی مردمان گذشته این منطقه آشنا شوند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به معبد ژوپیتر
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.