موزه تعاملی پنانگ

شهر پنانگ واقع در کشور مالزی، به سبب داشتن سواحل زیبا و جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوان بین گردشگران، علی الخصوص گردشگران ایرانی از محبوبیت بالایی برخودار است. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله شما را با موزه تعاملی پنانگ که یکی از جذاب ترین موزه های این شهر است، آشنا سازیم تا در سفر هایتان از آن دیدن کرده و لذت ببرید. پس با ما همراه باشید.

قطعا هر فرد در زندگی خود یک بار به موزه رفته است و همه می دانیم که موزه ها در واقع برای حفاظت و به نمایش گذاشتن آثار باستانی، تاریخی یا هنری ساخته می شوند و اکثرا دارای ساختار مشابهی هستند. اما موزه تعاملی پنانگ، از لحاظ به نمایش گذاشتن آثار خود، با هر موزه ای که تا بحال دیده اید متفاوت است. به گونه ای که گردشگران تور پنانگ با وارد شدن به این موزه آثار هنری جذابی را در قالب نقاشی مشاهده خواهند کرد که به صورت سه بعدی یا همان 3D در آمده اند.

در موزه تعاملی پنانگ آثار هنری فراوانی در موضوعات متنوعی همچون تاریخ شهر، نبرد کشتی ها، بندر پنانگ، صنایع دستی پنانگ، شخصیت کارتونی و کاراکتر فیلم های معروف و غیره به نمایش گذاشته شده اند. نقاشی های سه بعدی این موزه به قدری واقعی طراحی شده اند که وقتی فردی کنار اشخاص نقاشی شده در تصویر قرار می گیرد، نمی توانید تشخیص دهید کدامیک نقاشی است و کدامیک واقعی.

با خصوصیاتی که از موزه تعاملی پنانگ برای شما شرح دادیم باید متوجه شده باشید که بازدید از این موزه، به ویژه برای کودکان تا چه حد می تواند هیجان انگیز و جالب به نظر برسد. بنابراین پیشنهاد می کنیم بازدید از این موزه را در برنامه سفرتان با تور پنانگ قرار دهید. همچنین گردشگران تور مالزی خوب است بدانید که عکس گرفتن با آثار هنری این موزه بلا مانع است. ساعات کاری موزه همه روزه از ساعت 10:00 صبح الی 06:30 عصر می باشد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر