امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کلیسای جامع سائوپائولو

کلیسای جامع سائوپائولو

شهر سائوپائولو در کشور برزیل قرار گرفته است، سائوپائولو بزرگترین شهر در این کشور محسوب می شود. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از مکان های دیدنی این شهر، به کشور برزیل سفر می کنند. در این شهر کلیسا های بسیاری وجو دارد. یکی از معروف ترین کلیسا های برزیل کلیسای جامع سائوپائولو می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با کلیسای جامع سائوپائولو در اختیار شما قرار دهیم.
کلیسای جامع سائوپائولو واقع در خیابان سه، بزرگترین کلیسای موجود در این شهر می باشد. ساخت این کلیسا در سال 1913 میلادی آغاز و تا سال 1354 میلادی به طول انجامید و در همان سال به مناسبت چهارصد سالگی شهر سائوپائولو افتتاح شد. ارگ بسیار بزرگ این کلیسا در سال 1354 توسط شرکت Balbiani & Rossi ساخته شده است. این کلیسا محل اقامت اسقف اعظم می باشد. در ساخت این بنا سنگ مرمر بسیاری زیادی استفاده شده، همچنین مناره های آبی رنگ این بنا باعث زیبایی هرچه بیشتر آن شده است.
معماری کلیسای جامع سائوپائولو به طور کلی به سبک هایی مانند نئو گوتیک و رنسانس شباهت دارد. این کلیسا در سال 2002 میلادی به صورت کامل بازسازی شده است. گردشگران تور سائوپائولو جالب است بدانند که این کلیسا چهارمین کلیسای بزرگ در دنیا به حساب می آید. ارتفاع برج های این کلیسا در حدود 92 متر بوده، همچنین کلیسای سائوپائولو ظرفیتی در حدود 8000 نفر دارد. داخل این کلیسا دارای تزئیناتی به سبک برزیلی بوده که از بین آنها می توان به شاخه های گیاه قهوه اشاره کرد.
گردشگران تور برزیل برای ورود به کلیسا باید از دو درب ورودی رد شوند. مقبره ها در راهروی ورودی قرار گرفته اند، از مهم ترین مقبره های موجود در این کلیسا ی توان به مقبره Diogo Feijo و مقبره TIbirica اشاره کرد. همچنین افرادی در این کلیسا حضور دارند که تاریخچه ی این بنا را برای بازدید کنندگان شرح می دهند.
درج نظر