کوه پیلاتوس

کوه پیلاتوس از جاذبه های طبیعی کشور سوئیس به شمار می آید و اغلب گردشگران در سفر خود به کشور سوئیس از این کوه زیبا دیدن می کنند.
در این بخش قصد داریم کوه پیلاتوس را به گردشگران تور سوئیس و همچنین کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
کوه پیلاتوس در 15کیلومتری جنوب شهر لوسرن واقع شده است و در گذشته صعود از آن ممنوع بوده است چرا که مردم محلی معتقد بودند که این کوه در تسخیر روح پونتیوس پیلاتوس است و ورود به قلمرو این روح باعث نفرین و وقوع طوفان می شود، البته این باور از افسانه های متعددی که در رابطه با این کوه وجود دارد سرچشمه می گیرد.
امروز صعود به قله کوه پیلاتوس یکی از محبوب ترین تفریحات کشور سوئیس به شمار می آید، در روز های آفتابی گردشگران و کوهنوردان می توانند نمای بسیار زیبایی را از قله های رشته کوه آلپ مشاهده کنند و از دیدن مناظر بکر و بی نظیر لذت ببرند.
در این کوه خط ریلی وجود دارد که گردشگران در ماه های می تا نوامبر می توانند از آن استفاده کنند، این خط ریلی در مسیر بین آلپناکستاد تا بالای کوه پیلاتوس تردد کشیده شده است  و گردشگران می توانند سوار واگن های این خط، زیبا ترین مناظر کوهستانی را مشاهده کرده و خاطرات خوشی را برای خود ثبت کنند.
اگر در فصل زمستان برای بازدید از کوه پیلاتوس بروید با توجه به اینکه خطوط ریلی این کوه از برف پوشیده شده اند باید از تله کابین های این مجموعه استفاده کنید، در کوه پیلاتوس دو هتل کوهستانی تأسیس شده است که گردشگران تور سوئیس می توانند اقامتی متفاوت را در آن تجربه کنند.
اگر قصد سفر با تور سوئیس و بازدید از این کوه زیبا را دارید باید بدانید که بهترین زمان صعود به قله این کوه صبح می باشد چرا که در سایر زمان های روز اطراف قله را مه غلیظ و ابر ها فرا می گیرند و گردشگران نمی توانند مناظر زیبای اطراف را مشاهده کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کوه پیلاتوس

تیکا 21 مهر 97
4
کوه پیلاتوس خیلی طبیعت زیبا و دیدنی داره پیشنهاد می کنم رفتید یه روز کاملتون رو در اونجا بگذرونید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر