کلیسای سن آگوستین

در این قسمت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از جاذبه های زیبای توریستی کشور فیلیپین برای شما شرح دهیم، کلیسای سن آگوستین (San Agustin Church) یکی از زیبا ترین و قدیمی ترین جاذبه های این کشور به حساب می آید. فیلیپین کشوری است پر از جاذبه های گردشگری فراوان اما کلیسای سن آگوستین یکی از پر بازدید ترین آن ها به شمار می آید. در ادامه با ما همراه باشید، تا شما گردشگران عزیز تور فیلیپین را با این کلیسا زیبا بیشتر آشنا کنیم.

کلیسای سن آگوستین که یک کلیسای کاتولیک می باشد در سال 1993 میلادی به عنوان یکی از چهار کلیسای ساخته شده در دوره استعمار اسپانیا، در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت گردید.
کلیسای سن آگوستین به عنوان کلیسای کاتولیک روم، تحت فرمان سنت آگوستین در بخش تاریخی مانیل یا اینتراموروس قرار دارد. در سال 1976 میلادی دولت فیلیپین این کلیسا را به عنوان محوطه تاریخی ملی معرفی کرده بود. کلیسای سن آگوستین 400 سال نظاره گر تاریخ مانیل بوده است و جالب است بدانید که موسس شهر مانیل هم در همین کلیسا به خاک سپرده شده است. الگوی ساخت این کلیسا از معابدی که در مکزیک ساخته شده بود، برداشته شد و سرانجام ساخت آن در سال 1607 میلادی به اتمام رسید. 

نمای داخلی بسیار زیبای این کلیسا شامل نقاشی ‌ها و تابلو هایی است که توسط دو ایتالیایی طراحی شده ‌اند. این نکته نیز شایان ذکر است که سفید کاری ‌ها و گچ کاری ‌ها و آذین‌ بندی ‌های این کلیسا بر زیبایی های آن افزوده است. شاید جالب باشد که بدانید از بین 7 کلیسایی که در ناحیه اینتراموروس قرار داشت فقط این کلیسا توانسته تا به امروز سالم بماند. در طول مدت جنگ جهانی دوم سقف کلیسا آسیب دید اما عبادتگاه کناری این مجموعه کاملا نابود شد به همین خاطر در دهه 1970 میلادی بازسازی شد و در سال 2013 میلادی مرمت های دیگری روی کلیسا انجام شد و نمای رنگارنگ آن به نمایی سنگی تبدیل گشت. با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور فیلیپین پیشنهاد می شود در زمان سفر خود سری به کلیسای سن آگوستین بزنند و خاطره خوشی را برای خود رقم بزنند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر