خانه اپرای ملی وین

در این قسمت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از جاذبه های زیبای توریستی شهر وین برای شما شرح دهیم، خانه اپرای ملی وین یکی از زیبا ترین و قدیمی ترین جاذبه های این شهر به حساب می آید. وین شهری است پر از جاذبه های گردشگری فراوان اما خانه اپرای ملی وین یکی از پر بازدید ترین آن ها به شمار می آید. در ادامه با ما همراه باشید، تا شما گردشگران عزیز تور وین را با این خانه اپرای زیبا بیشتر آشنا کنیم.

شاید بسیاری از افراد بدانند شهر وین به عنوان پایتخت جهانی موسیقی شناخته شده است و در همه دنیا به زادگاه بسیاری از آهنگسازان و بزرگان موسیقی معروف شده است. در شهر وین مدارس، هنرستان ها و کنسرواتوارها به تربیت هنرجویان و علاقه مندان به تحصیل در رشته‌ های گوناگون مرتبط با موسیقی می پردازند. هنرستان عالی موسیقی وین، کنسرواتوار شوبرت و مدارس موسیقی از جمله این مراکز هستند که کار آموزش موسیقی را برعهده دارند. خانه اپرای ملی وین در سال 1920 میلادی با نام اصلی Wiener Hofoper تاسیس شد و توسط اولین جمهوری اتریش جایگزین Habsburg Monarchy شد و سپس به نام اپرای ایالتی وین تغییر نام یافت. اعضای این فلارمونیک از ارکستر این محل استخدام شده اند.

در وین سی و پنج خانه وجود دارد که بتهوون چندی در آن ها زندگی گذرانده است. معروف ‌ترین ارکستر دنیا، ارکستر فلارمونیک وین می باشد که چندین نسل در آن می‌ نوازند. به طوری که گاه پدر، پسر و نوه در یک شب با این ارکستر اجرا دارند و علاقه به موسیقی به صورت سینه به سینه از نسلی به نسل دیگر میرسد. چند موسیقیدان و نوازنده ایرانی نیزدر این ارکسترها مشغول به فعالیت هستند. با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور وین پیشنهاد می شود در زمان سفر خود به این شهر سری به خانه اپرای ملی وین بزنند و خاطره خوشی را برای خود رقم بزنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره خانه اپرای ملی وین

علی 22 شهریور 97
2
سپاسگزارم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر