موزه هنرهای زیبای پوشکین مسکو

اگر قصد سفر با تور مسکو را دارید در این مقاله ما را همراهی کنید تا موزه هنرهای زیبای پوشکین مسکو را به شما معرفی کنیم.شهر مسکو یکی از زیبا ترین شهر های کشور روسیه و به طور کلی قاره اروپا می باشد و یکی از بهترین جاذبه های این شهر موزه هنرهای زیبای پوشکین مسکو است، این موزه در واقع غنی ترین موزه هنر های اروپایی در کشور روسیه می باشد که در خیابان ولخونکا و در مقابل کلیسای جامع مسیح نجات دهنده واقع شده است و سالانه بسیاری از علاقمندان به هنر از آن بازدید می کنند.
ساخت بنای موزه هنرهای زیبای پوشکین مسکو از سال 1898 توسط رومن کلین و ولادمیر شوخوف، آغاز و در سال 1912 میلادی به پایان رسید. خوب است بدانید که این موزه در ابتدا به افتخار تزار روسیه، الکساندر سوم نام گذاری شد اما پس از انقلاب روسیه در سال 1917 نام این مجموعه به موزه هنر غربی تغییر یافت و در نهایت در سال 1937 دولت روسیه نام این موزه را به افتخار صدمین سالگرد درگذشت نویسنده معروف روسی موزه هنرهای زیبای پوشکین  اعلام کرد.
گردشگران تور مسکو باید بدانند که در این موزه مجموعه ای از آثار برخی از هنرمندان بسیار معروف و برجسته ای نظیر پابلو پیکاسو، ساندرو بوتیلچی، لوکاس کراناخ پدر، رامبرانت، رافائل، ادگار دگا، پل سزان، پل گوگن، پیر اگوست رنوآر و غیره نگهداری می شود لازم به ذکر است که بسیاری از آثار موجود در این موزه پیش از تأسیس آن در موزه هرمیتاژ سن پترزبورگ نگهداری می شد.
اگر از علاقمندان به هنر هستید بازدید از این موزه را در سفر با تور مسکو از دست ندهید زیرا همانطور که پیش تر اشاره کردیم در این موزه یکی از با ارزش ترین و غنی ترین موزه ها در زمینه هنر و نقاشی است و بازدید از آثار هنرمندان نامی جهان بی شک بسیار هیجان انگیز می باشد.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور مسکو برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه هنرهای زیبای پوشکین مسکو

فائزه 21 مهر 97
0
من پارسال از طریق یکی از دوستام که توی موزه هنرهای زیبای پوشکین مسکو کار می کنه رفتم و بازدید کردم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر