کاخ کاترین سن پترزبورگ

یکی از لوکس ترین و مجلل ترین مکان های دیدنی شهر سن پترزبورگ که سالانه میلیون ها گردشگر از آن بازدید می کنند، کاخ کاترین سن پترزبورگ است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی کاخ کاترین سن پترزبورگ بپردازیم.
سن پترزبورگ شهر است که قرن ها پیش توسط پیتر بزرگ کشف شد و نزدیک به 200 سال به عنوان پایتخت پادشاهان و سزار های روسی مورد استفاده قرار می گرفت. این شهر امروزه دارای مکان های تاریخی، کلیسا ها و جاذبه های گردشگری زیادی می باشد که باعث شده سن پترزبورگ یکی ازمحبوب ترین مقاصد گردشگری در میان گردشگران باشد.
در سال 1717 و زمان پادشاهی پیتر کبیر به دستور همسر دومش، کاترین، یکی از بزرگترین و باشکوه ترین کاخ های روسیه با نام کاخ کاترین، در شهر سن پترزبورگ بنا شد تا به عنوان تفرجگاه تابستانی برای کاترین باشد. کاترین برای ساخت این بنا از فردریش برانشتین، یکی از معروف ترین معماران آلمانی استفاده کرد که به موجب آن، هزینه های بسیار بالایی هم برای ساخت آن پرداخت کرد.
کاترین که بعد از فوت پتر کبیر در سال 1725، هشت سال به عنوان تزار در این کاخ سکونت داشت تا اینکه پس از فوتش در سال 1733 دخترش شاهزاده الیزابت تصمیم گرفت بخاطر یادبود پدر و مادرش با استفاده از مشهورترین معماران ایتالیایی این کاخ کاترین سن پترزبورگ را توسعه دهد تا امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین و زیبا ترین جاذبه های گردشگری روسیه باشد.
امروزه گردشگران تور سن پترزبورگ می توانند در این کاخ بناهای زیبایی مانند حمام ترکی، موزه هرمیتاژ، پل مرمری و غیره را مشاهده کنند که هرکدام ویژگی ها و شکوه خاصی دارند. یکی از زیباترین و محبوب ترین مکان های دیدنی این بنا، کاخ کهربا است که به عقیده برخی، هشتمین مکان شگفت انگیز جهان می باشد. گردشگران تور سن پرزتبورگ در این کاخ که از کهربا ساخته شده است، نقاشی های بسیار زیبایی هم می توانند مشاهده کنند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کاخ کاترین سن پترزبورگ

رعنا 4 شهریور 97
4
کاخ کاترین سن پترزبورگ خیلی زیبا و اشرافی هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر