معبد ترایمیت تایلند

اگر در شهر بانکوک به دنبال معابدی با ویژگی های منحصر به فرد هستید، معبد ترایمیت تایلند می تواند یکی از گزینه های محبوب باشد. در ادامه این مطلب با معبد ترایمیت تایلند بیشتر آشنا می شویم.
بانکوک، پایتخت تایلند و یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا است که به جاذبه های گردشگری و تاریخی مانند معابد، طبیعت سبز و تفریحات آبی هیجان انگیزی که دارد معروف می باشد. بانکوک معابد زیادی دارد که هر کدام از ویژگی های خاصی برخوردارند. یکی از این معابد که در میان گردشگران تور بانکوک هم از محبوبیت بالایی برخوردار است، معبد ترایمیت تایلند است.
معبد ترایمیت تایلند در منطقه شهر چینی های بانکوک قرار دارد که مجسمه های بودای آن، از طلا ساخته شده و برخی از آن ها ارتفاعی بیش از 3 متر برخوردارند. لازم به ذکر است قدمت مجسمه های بودایی که در این معبد قرار گرفته اند، بیش از 700 سال می باشد که در سال 1955 پیدا شدند. جالب است بدانید یکی از مجسمه هایی که در سال 1955 پیدا شد، از گچ ساخته شده بود اما بعد از 20 سال ترک برداشت و مشخص گردید درون آن، از مواد گران قیمتی ساخته شده است. این معبد یکی از معابد بزرگ تایلند است که از معماری زیبا و جالب توجهی برخوردار می باشد و در سال های گذشته جزء زیباترین بناهای جهان شناخته می شد.
بیش از 90 درصد گردشگرانی که به بانکوک سفر می کنند، از این معبد هم بازدید به عمل می آورند. لازم به ذکر است گردشگران تور بانکوک می بایست برای ورود به داخل معبد، از لباس ها و پوشش مناسب برخوردار باشند تا هنگام ورود به مشکلی برنخورند. همچنین جالب است بدانید برخی از مراسم های مهم و محبوب در این معبد برگزار می شوند. امیدواریم اطلاعات جامعی راجب معبد ترایمیت به دست آورده باشید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره معبد ترایمیت تایلند

سهامی 3 مرداد 97
0
معبد ترایمیت تایلند خیلی قشنگه و جالب اینجاست که خیلی بهش احترام میزارن
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر