موزه ملی رم

شهر رم جاذبه ها و مکان های دیدنی زیبایی دارد که بازدید از آن تجربه ای بی نظیر و فراموش نشدنی برای گردشگران به همراه دارد. بازدید از این شهر تاریخی و متمدن برای هیچ گردشگری خسته کننده نمی باشد و بین جاذبه های شهر رم موزه های آن زبانزد است و مورد توجه تعداد کثیری از تاریخ دوستان و فرهنگ دوستان قرار گرفته است.

موزه ملی رم یکی از موزه های گران بهای این شهر است که نظر جهانگردان را به خود معطوف نموده است. موزه ملی رم در زبان ایتالیایی (museo nazionale romano) تلفظ می گردد و برای مردم بومی ایتالیا ارزش زیادی دارد. این موزه در مکان سالن تئاتر بالبوس بنا شده که خرابی های حاصل از قرون وسطی در آن کاملا ملموس می باشد.

بازدید از موزه ملی رم برای آن دسته از گردشگران تور رم که به تاریخ علاقه مند هستند، بسیارجذابیت دارد و آن ها می توانند در این مکان سیر و سلوکی بی نظیر در تاریخ داشته باشند. در موزه ملی رم تاریخ این کشور به صورت جامع و مفصل در معرض دید همگان قرار گرفته است. آثار ارزشمندی که در مراحل کندن و کاوش های کریپتا، فروم ها و تپه های مختلف شهر به دست آمد، همگی در این موزه قرار دارد.

یکی از نکاتی که لازم است گردشگران تور رم در رابطه با این موزه مد نظر داشته باشند این است که این موزه در نقاط مختلف شهر پراکنده است و تمامی آثار آن در یک مکان قرار ندارد. برای مثال مجسمه های حیرت انگیز آن در موزه palazzo altemps، حمام های رومی آن در بخش حمام های دیوکلتیان (the baths of Diocletian) و جواهرات زیبا و دست سازه های آن در موزه palazzo Massimo alle terme قرار دارد و گردشگران تور ایتالیا می توانند از دیدن آن ها لذت می برند. 

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه ملی رم

نرگس 7 مرداد 97
1
موزه ملی رم فوق العاده زیباست به تک تک کسایی که به هنر علاقه دارند بازدید از این موزه رو به شدت پیشنهاد میدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر