موزه ‏اشتدلیک آمستردام

شهر آمستردام که در کشور هلند قرار دارد جاذبه های متعددی را در خود جای داده است ‏و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با یکی از موزه های آن یعنی موزه ‏اشتدلیک آمستردام در اختیار گردشگران تور آمستردام و همچنین کاربران عزیز سایت ‏لحظه آخر قرار دهیم.
موزه اشتدلیک آمستردام یکی از بهترین موزه های این شهر می باشد که به هنر های ‏معاصر اختصاص دارد. خوب است بدانید که ساختمان اصلی موزه اشتدلیک آمستردام در ‏قرن 19 ام میلادی ساخته شده و در طول سال ها بخش های متعددی از جمله ورودی ‏موزه به این مجموعه اضافه شده است.
اگر قصد سفر با تور آمستردام و بازدید از این موزه منحصر به فرد را دارید باید بدانید که ‏این مجموعه در میدان موزه و در محله آمستردام واقع شده است و دسترسی به آن ‏بسیار آسان می باشد.
در موزه اشتدلیک آمستردام آثار برجسته هنری نگهداری می شود و باید بدانید که تمامی ‏آثار موجود در این موزه به قرن های 21 و 20 میلادی تعلق دارند.
از هنرمندانی که برخی از آثار آن ها در این موزه ارزشمند نگهداری می شود می توان به ‏ونسان ون گوگ، واسیلی کاندیسکی، ارنست لودویگ کیرشنر، مارک شاگال، آنری ماتیس، ‏جکسون پولاک، کارل اپل، اندی وارهول، ویلم دکونینگ، مارلن دوما و لوچیو فونتانا اشاره ‏کرد.
لازم به ذکر است که موزه ها و تالار های مهمی در نزدیکی موزه اشتدلیک آمستردام قرار ‏دارند، برخی از آن ها عبارتند از موزه ون گوگ، موزه امپراتوری، تالار کنسرت آمستردام و ‏غیره، گردشگران تور آمستردام پس از بازدید از موزه اشتدلیک می توانند از تمامی اماکن مهمی که در نزدیکی این موزه قرار دارند نیز بازدید کنند.
در سفر خود به شهر آمستردام بازدید از این موزه را فراموش نکنید چرا که زیبایی آثار ‏موجود در آن نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در رابطه با موزه اشتدلیک بدست آورده باشید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه ‏اشتدلیک آمستردام

لاله اکبری 7 مرداد 97
0
واقعیتش من خیلی از کشور ها رو گشتم اما خیلی از موزه ‏اشتدلیک آمستردام خوشم نیومد نسبت به بقیه موزه هایی که دیده بودم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر