میکسر هاوس

شهر بلگراد واقع در کشور صربستان، پایتخت و یکی از مقاصد گردشگری مهم در این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید و تفریح در بلگراد به صربستان سفر کنند. در این شهر جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد. یکی از جاذبه های محبوب در بین گردشگران تور بلگراد، میکسر هاوس می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با میکسر هاوس در اختیار شما قرار دهیم.
میکسر هاوس در شهر بلگراد در منطقه ساوامالا واقع شده است. منطقه ساوامالا یکی از مناطق نوظهور در این شهر می باشد که به تازگی مورد توجه گردشگران بسیاری قرار گرفته است، همین امر سبب شده مکان های تفریحی بسیاری در آن ساخته شود. میکسر هاوس در یک انبار گمرک قدیمی قرار دارد. در این مکان کنسرت های مختلفی برگزار شده و در آن فروشگاه ها و مغاز های بسیاری وجود دارد. همچنین هر ساله در میکسر هاوس رویداد های تفریحی بسیاری برگزار شده، همین امر سبب محبوبیت آن در بین گردشگران تور بلگراد شده است. یکی از جذابیت های این مکان حس صمیمیت و دوستانه ی موجود در آن می باشد. اکثر فضا های کاری آن دارای محیطی خلاقانه می باشند. در این مکان یک کافه و یک گالری نیز وجود دارد. در گالری آن استعداد های افراد محلی این منطقه به نمایش گذاشته می شوند. گردشگران تور صربستان لازم است بدانند که شب ها رستوران های میکسر هاوس بهترین مکان برای صرف شام هستند. همچنین شب ها دی جی های بین المللی در این مکان برنامه اجرا می کنند. در فصل تابستان میکسر هاوس، مکان مناسبی برای علاقمندان به عکاسی می باشد.
گردشگران تور بلگراد با مراجعه به کارگاه های موجود در این مکان می توانند لوازم جالبی را به همراه یکدیگر بسازند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز میکسر هاوس
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
حسام 24 تیر 97
4
میکسر هاوس چه جاذبه هایی داره واقعا؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری