امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به برج ساعت

برج ساعت

برج ساعت یکی از جاذبه های پرطرفدار در شهر آنتالیا می باشد که سمبلی از آنتالیای کهن محسوب می شود. این برج تنها اثر به جا مانده از برج های هشتادگانه آنتالیای قدیم می باشد. برج های هشتادگانه نام برج هایی است که در زمان های قدیم در اطراف این شهر قرار داشتند. برج ساعت که بنایی سنگی و مرتفع دارد، از دور، نمایی بسیار زیبا را به نمایش می گذارد که برای همگان یادآور میراثی باقی مانده از گذشته است.
پرچم، ساعت و تعدادی سنگ نوشته از ویژگی های منحصر به فرد برج ساعت به حساب می آید. وقتی که به نزدیکی برج ساعت می رسید، موضوعی که توجه شما را به خود معطوف می کند، تقابل برج ساعت و هتل ها و رستوران های پیشرفته اطراف آن است. این برج در حقیقت نشانگر ورودی شهر قدیم آنتالیا می باشد، این ورودی زمانی قسمتی از دیواری که از شهر محافظت می کرده را شامل می شد. گردشگران تور آنتالیا می توانند به جای دیدن سازه های مدرن و پر نور شهر، حال و هوای سنتی را در این ناحیه تجربه کنند. درخت هایی که اطراف این برج کاشته شده است این حس و حال سنتی را بیشتر ترهیب می کنند.
برج ساعت یکی از نقاط پرطرفدار برای گردشگران تور ترکیه در شهر آنتالیا می باشد. در دوره حکومت عثمانی، ساکنان شهر در زیر آن با هم قرار ملاقات می گذاشتند. هنگام غروب آفتاب که نور، زیبایی برج را دو چندان می کند، این منظره شما را به وجد می آورد و می توانید در آسمان شب عکس های جذابی را از آن ثبت کنید. برج ساعت یک نقشه مربعی دارد و از سنگ های قطعه قطعه و سخت ساخته شده است. گردشگران تور آنتالیا می توانند بعد از بازدید از این برج، به رستوران ها و کافه های نزدیک آن بروند و لحظات خوشی را برای خود بسازند.

نظرات مردم درباره برج ساعت

رایان 18 مهر 97
0
برج ساعت ترکیه خیلی زیباست و من مجسمه رو نمادش رو به عنوان سوغات برای همه آوردم
درج نظر