قصر امارات

📅 انتشار : 1396/11/10 📅 بروزرسانی : 1402/06/20 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 1564
یکی از مجلل ترین هتل های جهان، هتل  7ستاره قصر امارات در ابوظبیِ است. این هتل حدود 400 اتاق دارد. هتل قصر امارات  توسط خاندان حاکم «آل نهیان» در سال 2005 ساخته شده، این قصر با ماشین حدود 30 دقیقه از فرودگاه ابوظبی و حدود یک ساعت و نیم از فرودگاه دبی فاصله دارد. هتل 7 ستاره قصر امارات دارای 1.3 کیلومتر ساحل اختصاصی بوده و اطراف آن 85 هکتار باغ و زمین چمن قرار گرفته است. داشتن 114 گنبد به ارتفاع 80 متر، از ویژگی های جالب توجه این هتل میباشد. در هتل قصر امارات همه چیز با دقت و ظرافت طراحی شده، کارکنان این هتل لوکس ترین، بهترین خدمات و چیزی فراتر از انتظار را به میهمانان خود ارائه می دهند. 
دکورهای موزاییکی، شیشه ای، نقره ای و طلایی آن، از فرهنگ و تاریخ غنی عرب الهام گرفته شده است. دارای 14 رستوران با انواع غذاها و نوشیدنی ها، بهترین خدمات را به مهمانان و گردشگران تور ابوظبی در طول اقامتشان ارائه می دهد. تمام اتاق ها و سوئیت هایش مبله و دارای تخت خواب شیک و تمیزاست. همچنین با حمام های مرمری بزرگ، تلویزیون های صفحه تخت HD با انتخاب بیش از 150 کانال، مینی آی پد و WiFi رایگان با سرعت بالا مجهز شدند. پیش خدمت ها نیز 24 ساعته آماده  سرویس رسانی به مهمانان هستند. هزینه هر شب اقامت در اتاق های معمولی آن بین 470 تا 500 دلار برای هر نفر است و هر شب اقامت در سوئیت های اختصاصی (مساحت آن 45 هزار متر مربع) قصر امارات 15 هزار دلار هزینه در بردارد.
 اتاق ها و سالن این هتل به قدری بزرگ هستند که هر کدام از مهمانان احساس می کنند در قصری واقعی اقامت دارند. کشور کوچک امارات به جذب گردشگران خارجی بیش از حد معمول اهمیت می دهد و به همین دلیل شهرهای ابوظبی و دبی دارای تعداد زیادی از هتلهای مدرن و فوق لوکس می باشد. جیمز کامرون، بیل کلینتون، بن ژووی و التون جان از جمله مهمانان ویژه این سوئیت ها بوده اند. هتل قصر امارات دارای 6 سوئیت اختصاصی می باشد که مهمانان ویژه و گردشگران تور ابوظبی می توانند با اتومبیل های شخصی وارد آن ها شوند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.5 از 5 | از 100 کاربران به قصر امارات