موزه دریایی

موزه دریایی هلند در آمستردام، پایتخت هلند واقع شده‌است. آمستردام، پایتخت کشور هلند می باشد، کشوری که به کشور گل لاله معروف است. اما غیر از گل، جاذبه های گردشگری زیادی در این شهر زیبا وجود دارد. شهری که مدتی است، تعداد گردشگرانش روز به روز در حال افزایش است. این شهر در استان هلند شمالی در غرب هلند واقع شده است. هسته ی اصلی این شهر تاریخی در قرون وسطا بوجود آمد و در قرن شانزدهم توسعه یافت و تبدیل به مهم‌ترین بندر تجاری اروپا شد. در قرن هجدهم که دوران شکوفایی اقتصاد استعماری هلند بود، خانه‌های اعیان نشین بسیاری در حاشیه کانال های بیرونی ساخته شده اند که بسیاری از آن ها هنوز هم پابرجا هستند از جمله جاهای دیدنی آمستردام که تعدادشان نیز زیاد است، موزه ها هستند. آمستردام بیش از 60 موزه دارد و چند مورد آن در سطح جهانی هستند. موزه دریایی هلند به بررسی تاریخ طولانی دریایی هلند می پردازد. این موزه از سال ۲۰۰۷ به مدت چهار سال در حال نوسازی‌های اساسی بوده است که پس از پایان، با حضور ملکه هلند، بئاتریکس، افتتاح گردید. موزه دریایی در کنار رودخانه ای واقع شده و یک کشتی روی آب هم، جزئی از موزه می باشد که فضای دوران دریانوردی در آن بازسازی شده است. موزه دریایی آمستردام تاریخ طولانی نیروی دریایی هلند را نمایش می دهد، تعداد بسیار زیادی از کشتی های مدل، و کشتی های در مقیاس کامل برای نمایش در موزه دریایی وجود دارند.

اکثر موزه های آمستردام به شما این امکان را می دهد تا بلیط آنلاین خریداری کنید. به گردشگران تورهلند پیشنهاد می شود که بلیط های آنلاین را برای موزه های محبوب تر خریداری کنند تا بتوانند از صف طولانی خرید بلیط رهایی یابند.
موزه دریایی از ساعت 9 صبح تا ساعت 5 بعد از ظهر آماده بازدید گردشگران تور هلند می باشد. این موزه فقط در روز پادشاه(27 آوریل)، روز کریسمس(25 دسامبر) و اولین روز سال نو (1 ژانویه) تعطیل می باشد. ورودی موزه 15 یورو می باشد.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه دریایی

اهورا 17 مهر 97
4
عین موزه دریایی هلند توی استانبول هم هست که توش فیلم های زیادی بازی شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر