مجموعه آوای خليج فارس كيش

مجموعه آوای خليج فارس كيش از بزرگ ترین اماکن تفریحی گردشگری در ایران می باشد که بزرگ ترین آبنمای خاور میانه نیز در این مجموعه طراحی شده است. این مجموعه عظیم در نزدیکی اسکله تفریحی یعنی در قسمت شمال شرقی کیش قرار گرفته است. طراحی مجموعه آوای خلیج فارس کیش بسیار هوشمندانه و با ظرافت خاصی انجام گرفته به طور مثال برای حمایت از محیط زیست به شکل یک ستاره دریایی بزرگ ساخته شده است. اطراف این ستاره دریایی فضای سبز با انواع درختان و آب نماهای بی نظیری طرحی شده که شبیه به زندگی یک ستاره دریایی در اعماق دریا می باشد. دور تا دور این مجموعه به صورت نیم دایره پنل هایی تعبیه شده که در هنگام روز با تابش نور خورشید انرژی را ذخیره کرده و هنگام شب از این انرژی برای تولید نورپردازی استفاده می شود.
از دیگر امکانات رفاهی و تفریحی مجموعه خلیج فارس می توان به : رستوران، کافه، نمازخانه، سالن کنسرت با گنجایش 3000 نفر، سالن های وی آی پی مخصوص برگزاری مراسم های ویژه دولتی و خصوصی، سینما با گنجایش 200 نفر و غرفه های سوغاتی و لباس اشاره کرد.

آبنما خلیج فارس با توجه به طراحی رقص آب ، ویدئو پروجکشن، لیزر و ... از کامل ترین و پیشرفته ترین آبنماهای موجود در خاور میانه می باشد که مورد استقبال گردشگران تور کیش قرار گرفته است. آب استفاده شده برای این آبنماها از آب شور دریا می باشد که برای نگهداری از محیط زیست دریایی بسیار مفید بوده است. سایر آبنماهای موجود در قاره آسیا با استفاده از آب شیرین کار می کنند که همین امر موجب آسیب های فراوانی به محیط زیست می گردد.
با توجه به پیشرفت های چشنگیری که طی 5 سال اخیر در جزیره کیش رخ داده است، مجموعه آوای خليج فارس كيش از بهترین و جذاب ترین مجموعه های تفریحی برای گردشگران تور کیش می باشد. اجرای جنگ های شبانه، موسیقی زنده، اجرای کنسرت توسط هنرمندان مطرح، معماری و سازه منحصر به فرد و فضای سبز همگی در محیطی سر باز به جزیره کیش جلوه خاصی بخشیده است که طرفداران زیادی نیز به این مجموعه بی نظیر جذب شده اند. برای بازدید از مجموعه آوای خليج فارس كيش معطل نکنید!
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مجموعه آوای خليج فارس كيش

نوبخت 9 مهر 97
4
مجموعه آوای خليج فارس كيش از بزرگ ترین تفریحگاه های ایران محسوب می گردد که طرفداران خیلی زیادی هم دارد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش ویژه 7 و 10 آذر 99
2 شب
ساها ساها
قشم ا ... قشم ایر
افق بال فرشتگان
7 آذر - 12 آذر

تور کیش 9 آذر 99
3 شب
کاسپین کاسپین
تابان تابان
تایسیز پرواز
9 آذر - 12 آذر

تور کیش آذر 99
2 شب
تابان تابان
آتا آتا
پرواز ایرانیان
17 آذر - 19 آذر

تور کیش از اصفهان 10 و 11 آذر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
ندا پرواز
10 آذر - 15 آذر

تور کیش آذر 99
2 شب
تابان تابان
تابان تابان
فرجام پرواز کیان
10 آذر - 13 آذر

تور کیش 13 و 14 آذر 99
3 شب
تابان تابان
تابان تابان
قصر آریا
13 آذر - 17 آذر

تور کیش 9 آذر 99 ویژه هتل های 4 و 5 ستاره
2 شب
تابان تابان
تابان تابان
تایسیز پرواز
9 آذر - 11 آذر

تور کیش از اصفهان 13 آذر 99
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
دانیار سفر پارسیان
13 آذر - 16 آذر

تور کیش 15 آذر 99
4 شب
تابان تابان
آتا آتا
گردشگر زمان
15 آذر - 19 آذر

تور کیش 13 و 14 و 16 آذر 99
3 شب
تابان تابان
آتا آتا
کاخ سپید ملل
16 آذر - 19 آذر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما