کاخ کنستانتین

📅 انتشار : 1396/05/24 📅 بروزرسانی : 1402/08/25 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 813
سن پترزبورگ به عنوان دومین شهر بزرگ و پر جمعیت روسیه و همچنین نماد مقاومت روسیه شناخته و شهر ت دارد. کشور روسیه در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار و از لحاظ گردشگری رشد زیادی کرده است که همه این ها به دلیل جاذبه های گردشگری این کشور و همچنین هزینه های ارزران آن می باشد که نسبت به دیگر کشور های اروپایی ارزان تر می باشد.در این مطلب قصد داریم یکی از دیدنی ترین و زیبا ترین جاذبه ی سن پترزبورگ  به نام کاج کنگره ی ملی و یا همان کاخ کنستانتین را به شما معرفی کنیم.
این کاخ در زمان های دور محل اقامت شاهزاده کنستانتین بوده ف شخصی که برای حمایت از برادر خود از نیکولای اول استعفا داد. جالب است بدانید که کاخ کنستانتین در قرن بیستم میلادی در آتش سوزی سوخت و بخش اعظمی از این کاخ در زمان جنگ جهانی دوم از بین رفت. در دهه 2000 میلادی دو باره کنستانتین رونق قبل خود را گرفت و باز سازی و مرمت کاخ کنستانتین تحت عنوان نام جدیدی به نام ( کاخ دریایی ریئس جمهور روسیه ) به شکل امروزی که مشاهده می کنید در آمد.
یکی از سخت ترین قسمت های مرمت کاخ کنستانتین ، تالار مرمر بود که این همان تالاری است که احتمالا نشست سران جی 20 در این جا برگزار خواهد گردید.
قابل توجه گردشگران تور سن پترزبورگ ، در سال 2008 مجموعه های هنری معروف ویشنفسکیا و روستروپوویچ در حراج بزرگ خریداری و به کاخ کنستانتین ارائه شد.به همین دلیل به همه مسافران عزیز پیشنهاد می کنیم بازدید از این کاخ زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید.
یک مسیر تراموای جالب از مرکز شهر سن پترزبورگ تا کاخ کنستانتین کشیده شده است که به عنوان اولین خط تراموای برقی روسیه به شمار می رود.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.6 از 5 | از 100 کاربران به کاخ کنستانتین