قصر تابستانی پکن

اگر قصد سفر به چین را دارید به هیچ عنوان قصر تابستانی پکن را از دست ندهید قصر تابستانی که زمانی استراحتگاه پادشاهان چینی در فصل تابستان بوده است و امروزه در آثار جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.
آن چه  که توجه گردشگران و بازدید کنندگان قصر تابستانی پکن را در نگاه اول به خود جذب می کند بزرگی و در عین حال طراحی فوق العاده  زیبای دلفریب آن می باشد.
قصر تابستانی پکن دارای یک محوطه فضایی بزرگیست که در هر قسمت آن آثار طبیعی و عمارت های دیدنی و مهم تر از همه زیبا ترین باغ چینی را خواهید دید ، در سر تا سر این مجموعه منتظر تماشای بیش از سه هزار عمارت را داشته باشید.
در کنار درخنا انبوه و سر سبز ، تپه ها و چشم انداز رو به دریاچه پل ها و قصر های تاریخی دیگری هم وجود دارد که زیبایی قصر تابستانی پکن را چند برابر کرده است.این بنای زیبا در ابتدا در سلسله جین ساخته و با گذشت سال ها توسط امپراطوری فئودال بزرگ تر شده است.ظاهر امروزی این قصر را که می بینید حاصل زحمات و تغییراتی که در دوران امپراطوری سلسله کینگ رخ داد و به عنوان بک باغ سلطنتی زیبا معروف شد.
با اولین قدم و ورودتان به این مجموعه هظیم حس می کنید به زمان قدیم وارد شده اید ، منطقه ای وسیع که برای گشت و گذار کامل در آن بهتر است یک روز کامل سفرتان را به بازدید از این مجموعه اختصاص دهید.
به طور کلی این مجموعه دارای سه تپه و پنج باغ با نام های زیر دارد :
تپه ها : 1-تپه عمر طلایی 2- تپه چشم یشم 3- تپه معطر
باغ ها : 1- باغ خیزاب های زلال و شفاف 2- باغ آرامش و لذت 3- باغ آرامش و درخشش 4- باغ بهار ابدی 5-باغ کمال و درخشش
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره قصر تابستانی پکن

لیلا 13 آبان 96
1
تور گردشگری برای قصر تابستانی پکن هم هست؟
مژگان 13 آبان 96
0
قصر تابستانی پکن واسه خودش شهریه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر