ساحل پاتونگ پوکت

ساحل پاتونگ پوکت به ساحل دیوانه کننده و گلچین شده در کشور تایلند معروف می باشد که در طول روز ساحل با تابش آفتاب مطلوب گردشگران در حال حمام آفتاب ، جت اسکی ، پاراگلایدر و انجام دیگر ورزش ها و تفریحات آبی هستند و در طول شب می توانید از انواع رستوران ها ، کافه ها و مراکز خرید دیدن نمایید و سر برای خاروندن نداشته باشید از لحظه به لحظه سفرتان نهایت لذت را ببرید.این ساحل یکی از پر طرفدار ترین سواحل پوکت به شمار می رود که در هر زمان و هر روزی که به این ساحل بروید مردم را در حال تفریح و جنب و جوش خواهید دید.
این ساحلی از پیشرفته ترین سواحل پوکت به شمار می رود که در پانزده کیلومتری شهر پوکت واقع شده است که از مهم ترین خیابان های آن تاویونگ نام دارد که با تابلوی به ساحل پاتونگ پوکت خوش آمدید مشخص شده است که کاملا قابل مقایسه با خیابان واکینگ استریت پاتایا می باشد.
بیش تر مردم و گردشگران در ماه سپتامبر ساحل پاتونگ پوکت می روند به همین دلیل در این ماه جمعیت زیادی از گردشگران سراسر جهان را در این ساحل در حال تفریح خواهید دید.
در قسمت خیابان اصلی پاتونگ انواع و اقسام رستوران های هندی و عربی را می بینید و همچین در امتداد همین خیابان یک رستوران ایتالیایی عالی وجود دارد که انواع پیتزا و همبرگر های لذیذ را به مشریان خود عرضه می کنند.
تنها مشکل این ساحل وصل نبودن رستوران ها به ساحل هست و رستوران ها در جاده هستند و دیگر مشکلات ساحل پاتونگ پوکت دست فروشانی هستند که هر چند دقیقه ای یک بار هر کدام آنان جنس هایی برای فروش می آوردند که ممکن است بعضی از مسافران را عصبی کند اما در کل این ساحل محل خوبی برای تفریحات ساحلی می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره ساحل پاتونگ پوکت

یسنا 6 آبان 96
1
ساحل پاتونگ پوکت هم هتل برای اقامت داره؟
الهام 6 آبان 96
4
برای ساحل پاتونگ پوکت هم تور دارید؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر