منطقه دیره دبی

دبی یکی از مهم ترین قطب های گردشگی دنیا و امارات متحده ی عربی می باشد که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر جهان است.یکی از ویژه گی های خوب این شهر دیدنی نزدیک بوده جاذبه های آن به یکدیگر هست به طوری که با دو الی 3 روز اقامت در دبی می توانید بیش تر جاذبه های مهم و دیدنی این شهر را بازدید نمایید اما به این معنا نمی باشد که پس از چند روز از این شهر خسته می شوید مطمئن باشید خیلی تفریحات سرگرم کننده شما را مشغول می کند. از آن جایی که سفر های دبی رو به افزایش هست می خواهیم گردشگران عزیز را با منطقه دیره دبی بیش تر آشنا کنیم تا با سفر به این شهر بازدید از منطقه دیره دبی را از دست ندهید.
دیره در قسمت کناره های خور دبی واقع شده است و با خیابان های باریک و تو در توی خود نشان دهنده ی تنوع ملیت ها و نژاد های مختلف در دبی است که در کنار هم گرده هم آمده اند.در این منطقه قایق ها و کشتی های قدیمی رو خواهید دید به دور از ساختمان ها ، هتل ها و بانک های مدرن پر و خالی می شوند.
منطقه دیره دبی به دلیل بازار هایش  در میان گردشگران شهرت پیدا کرده است بازار هایی که در هر ساعت از روز شلوغ و مردم و مسافران را در حال چانه زدن و خرید می بینید ، جالب است بدانید بازار طلای دیره از بزرگ ترین بازار های طلای دنیا محسوب می شود.
یکی از جاذبه های دیدنی منطقه دیره دبی خانه ی Heritage House نام دارد که به یکی از تاجران ایرانی تعلق داشته که بعد ها به یکی از تاجران مروارید به نام شیخ احمد بین دلموک رسیده است.این بنا در سال 1890 ساخته و امروزه یکی از جاذبه های دیدنی دبی می باشد که می توانید به داخل خانه رفته و فضای داخلی خانه ی سنتی را از نزدیک مشاهده نمایید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز منطقه دیره دبی
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
آذرفر 16 مهر 97
1
اصلا هم منطقه دیره دبی دیدنی نیست من که اصلا خوشم نیومد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.