شهر تاریخی والکنبورخ

زمانی که نام هلند بر زبان می آید گردشگران یاد شهر زیبای آن آمستردام با خیابان های زیبا و کافه های دنج آن می افتند علاوه بر این ها کشور هلند کشوری گل و لاله می باشد که زیبایی خاصی به آن بخشیده است.این کشور با جاذبه های تاریخی فروان و همچنین فرهنگی غنی گردشگران زیادی را از سراسر جهان به سوی خود سرازیر کرده است.در این مطلب در لحظه آخر می خواهیم گردشگرانی که قصد سفر به هلند را دارند با یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری به نام شهر تاریخی والکنبورخ آشنا کنیم.
اگر از آن دسته از گردشگرانی هستید که به شهر ها و بنا های تاریخی علاقه  دارید بازدید از شهر تاریخی والکنبورخ بهترین پیشنهاد برای شما می باشد.البته به غیر از این شهر تاریخی کشور هلند تعدادی شهر های تاریخی کوچک از دوران وسطایی دارد.
شهر تاریخی والکنبورخ یکی از شهر های رمانتیک کشور هلند به شمار می رود که در دره ی زیبای  Geul Valley واقع شده است و با ویژه گی های منحصر به فردی که دارد باعث شده به یک مقصد خوب گردشگری در میان مردم در سراسر تبدیل شود.
در شهر تاریخی والکنبورخ علاوه بر قلعه تاریخی جاذبه های دیدنی دیگری هم دارد که می توان به غار های مختلف و امکانات اسپا در Thermae 2000 که به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های اسپا در هلند هست اشاره کرد.یکی دیگر از جاذبه و بنای تاریخی این شهر کلیسایی به نام St. Nicolaaskerk می باشد که قدمت آن به قرن چهاردهم باز می گردد.
اگر قصد دارید به شهر والکنبورخ سفر کنید بهترین زمان اواسط نوامبر تا اواخر دسامبر می باشد که زمان خوبی برای بازدید از بازار های کریسمس می باشد که در گذرگاه متصل به قلعه تاریخی برگزار می گردد که می توانید انواع وسایل سنتی مردم را از نزدیک ببینید و بخرید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهر تاریخی والکنبورخ

ایرانی هلندی 3 آبان 96
0
این یارو فکر کنم خودش ساکن فالکنبورخه که اینقدر براش تبلیغ کرده. من که ۲۵ ساله هلند زندگی می کنم تا حالا اسمشو نشنیده بودم.
نازنین 26 مهر 96
4
شهر تاریخی والکنبورخ هم جایی برای اقامت داره؟
یکتا 26 مهر 96
4
برای شهر تاریخی والکنبورخ هم تور دارید؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر