موزه خرس تدی

در این بخش می خواهیم یکی از شگفت انگیز ترین موزه های دنیا را که در کشور تایلند قرار دارد را برای شما گردشگران عزیز تور پاتایا معرفی کنیم. موزه خرس تدی یمکی از بزرگ تریمن موزه های عروسک دنیا می باشد که بیش از 1000 عروسک خرس و حیوانات در آن وجود دارد. موزه خرس تدی در سال 2013 برای بازدید عموم افتتاح گردید که امروزه یکی از موزه های فوق العاده زیبا و خاص برای گردشگران تور پاتایا می باشد.

این موزه از معدود موزه هایی است که در آن عکس برداری کاملا آزاد می باشد و نیازی به اجازه نیست، در هرجا که بخواهید و خوشتان بیاید می توانید توقف کنید و عکس بیندازید. موزه تدی دارای بیش از 10 قسمت عظیم است( برخی سایت ها 12 و برخی دیگر 13 قسمت اعلام کرده اند) که هر بخشی مخصوص یک کشور است و خرس های تدی با لباس مخصوص و محلی همان کشور قرار دارند.

موزه خرس تدی علاوه بر کودکان و نوجوانان مورد علاقه ی بزرگسالانی که علاقه به خرس و عروسک دارند می باشد ، در واقع موزه ی عروسک های گوناگون به قدری جالب و هیجان انگیز است که حوصله تان سر نمی رود و دوست دارید ساعت ها پا به پای کودکان چرخ بزنید و کیف کنید. حتی می توانید به اکثر عروسک های موزه دست بزنید و آن ها را بغل کنید. از دیگر نکاتی که باید مد نظرتان باشد این است که مسیر موزه خرس تدی طولانی است و برای بازدید از کل آن باید دو سه ساعتی وقت صرف کنید.

به شما گردشگران عزیز تور پاتایا پیشنهاد می کنیم در سفر به تایلند حتما از موزه های فوق العاده و خاص آن دیدن فرمایید که لذت سفرتان را چند برابر می کند و به یکی از خاطره های به یاد ماندنی برای خودتان و همسفرانتان تبدیل می شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه خرس تدی

ملیسا 15 مهر 97
2
وای موزه خرس تدی هم وجود داره ؟ چقدر خوشحال شدمو انرژی گرفتم این موزه رو دیدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر