جزیره نارگیل

پوکت یکی از شهرهای بسیار زیبای تایلند است که از سوی گردشگران خارجی با استقبال چشمگیری رو به رو شده است. جزیره نارگیل یکی از شگفت انگیز ترین جزایر موجود در پوکت است که در قسمت شرقی این شهر واقع شده است. شغل اصلی مردم این منطقه توریستی ماهی گیری است ولی در کنار آن با توجه به پیشرفت هایی که طی این سال ها برای رفاه حال گردشگران تور پوکت داشته است برخی مردم به راه اندازی رستوران و کافه در نزدیکی سواحل نیلگون دریا پرداختند که رونق کسب و کارشان از ماهی گیری خیلی بیشتر است.
گردشگران عزیزی که برای تفریح به جزیره نارگیل آمده اند باید بدانند که دوچرخه سواری و پیاده روی از تفریحات رایج در این جزیره است که با پدال زدن می توانید مناطق فوق العاده زیبای جزیره نارگیل را تماشا کنید و یا می توانید به همراه ماهی گیران با قایق های چوبی شان به وسط دریا بروید و با آن ها ماهی گیری کنید. در جزیره نارگیل هتل های ویلایی شکل بسیار زیبایی برای اقامت گردشگران تور پوکت وجود دارد که با قیمت های مناسب و امکانات خوبی برخوردار است. همچنین ویلاهایی بزرگ با استخر و ساحل اختصاصی، مبلمان شیک، یخچالی پر از نوشیدنی های بین المللی و استوایی، حمام با آب سرد و گرم و ... وجود دارد که می توانید هر چند روزی که بخواهید اجاره کنید.

به طور کلی طبیعت بکر، درختان تنومند و سرسبز، پوشش گیاهی استوایی، آب و هوایی گرم و مطلوب، سواحل بسیار زلال و درخشان و محیطی آرامش بخش در جزیره نارگیل توانسته نیازهای گردشگران را به خوبی برطرف کند.
اگر علاقه به آفتاب گرفتن دارید می توانید از صندلی های مخصوص آفتاب گیری که در ساحل وجود دارد استفاده کنید و از آبمیوه فروشی های نزدیک ساحل نوشیدنی خنک و استوایی سفارش دهید و یا با یک سایه بان رنگی و بزرگ به مطالعه مشغول باشید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره جزیره نارگیل

ساینا 15 مهر 97
1
جزیره نارگیل بی نهایت مکان زیبا و دیدنی هست من عاشقش شدم ته آرامشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر