موزه بطری های شیشه ای پاتایا

اسم موزه که به گوشتان می خورد شاید خیلی برای رفتن به آن و بازدید راغب نباشید و جزو اولویت های اول سفر شما نباشد، ولی در خصوص موزه بطری های شیشه ای پاتایا باید بگویم که این اشتباه را نکنید. موزه بطری های شیشه ای می تواند برای همه ی گردشگران خارجی با هر گروه سنی جذاب به نظر برسد. تمامی مکان های تفریحی، معابد، کاخ ها و جاذبه های گردشگری مشهور در کشورهای مختلفی مانند ژاپن، هلند، آلمان و ... ساخته شده و درون بطری های شیشه ای قرار داده شده است.

همه ی این بطری ها کار دست پیتر بدلایس یک مجسمه ساز آلمانی و شاید هم هلندی ( در برخی سایت ها هنرمند آلمانی و برخی دیگر هنرمند هلندی نام برده اند)می باشد. موزه بطری های شیشه ای پاتایا یکی از پرطرف دار ترین جاذبه های گردشگری برای گردشگران تور پاتایا به شمار می رود. در ابتدای ورود کارشناسانی هستند که برای شما نحوه ی ساخت این بطری های شیشه ای را توضیح می دهندکه شاید برایتان بسیار جالب باشد.

در واقع یک سری ماکت های مینیاتوری درون این بطری های شیشه ای قرار داده شده که اماکن معروف دنیا را برای شما عزیزان در مقیاس بسیار کوچکی نمایش می دهند. تعداد آثار هنری در این موزه به بیش از 300 بطری شیشه ای می رسد که تماشای تک تک آن ها می تواند نصف روز شما را پر کند. موزه بطری های شیشه ای پاتایا نزدیک به یکی دیگر از معروف ترین جاذبه های گردشگری در پاتایا با نام مینی سیام است که در فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته اند و بدون سوار شدن تاکسی به صورت پیاده می توانید از جفت این جاذبه ها دیدن فرمایید.

شماره تماس موزه : 006638422957
وب سایت موزه: bottlemuseum.net
درب این مجموعه همه روزه از ساعت 9:30 تا 6:30 عصر  به روی گردشگران تور پاتایا باز می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه بطری های شیشه ای پاتایا

یاسر 15 مهر 97
4
چقدر موزه بطری های شیشه ای پاتایا جالبه به نظر میرسه قشنگ برای جذب مشتری همه کار می کنند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر