ساحل کارون پوکت

پوکت از شهرهای ساحلی بسیار زیبای کشور تایلند است که بیش از 100 جزیره افسانه ای را در خود جای داده است. ساحل کارون پوکت جزء سه ساحل طولانی شهر پوکت می باشد که در قسمت غربی این شهر واقع شده است. ساحل کارون پوکت بین دو شهر پاتونگ و کاتا قرار گرفته است. ساحل کارون با توجه به چشم اندازهای کم نظیری که دارد بیشتر شبیه به یک کارت پستال است که آن را طراحی کرده اند! ولی این طور نیست در واقع یک ساحل آرام با شن های سفید و طلایی، آب ساحل به رنگ سبز و آبی و به قدری شفاف و زلال است که به راحتی می توانید آبزیان و ماهی ها را تماشا کنید، تفریحات آبی متنوع، صندلی های مخصوص برای آفتاب گرفتن به همراه سایه بان های رنگی و ... از امکانات ویژه برای گردشگران تور پوکت می باشد.
همه نوع تفریح آبی از والیبال ساحلی و شنا کردن گرفته تا غواصی، جت اسکی، پاراسل، شاتل، اسکی روی آب، بادی مارینا و ... را شامل می شود. شما گردشگران عزیز در ساحل کارون پوکت می توانید یک روز هیجان انگیز و به یاد ماندنی را در این مکان مفرح شگفت انگیز برای خود و همسفرانتان رقم بزنید. یکی دیگر از جالب ترین امکانات این ساحل را می توان اجاره قایق های پدالی نام برد.
با این قایق های 1 تا 4 نفره می توانید به آرامی بر روی آب های نیلگون جزیره شناور شوید و اوج هیجان را لمس کنید. به طور کلی شهردار و مسئولین تایلند به صورت ویژه ای از جزایر و سواحل خود نگه داری می کنند که همیشه دارای آب و هوایی پاک و به دور از آلودگی است ، همچنین بسیار تمیز و بی خطر به گونه ای که می توانید پا برهنه بدون هیچ ترسی کنار سواحل پوکت قدم بزنید و از تماشای چشم اندازهای بی نظیر آن لذت ببرید. به شما گردشگران تور پوکت پیشنهاد می کنیم حتما به ساحل کارون پوکت سری بزنید!
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره ساحل کارون پوکت

نیوتیش 14 مهر 97
0
حتما اگه به ساحل کارون پوکت می روید تفریحات آبی اون رو از دست ندهید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر