آک سکی

یکی از جاذبه ها دیدنی و تفریحات آنتالیا آک سکی می باشد که جزو دومین شهرستان قدیمی شهر آنتالیا بعد از شهر آلانیا به شمار می رود که در منطقه ای کوهستانی و نا همواری قرار گرفته است.
در این شهر فعالیت های توریستی و مفرحی همگام با شهر آنتالیا رشد و موفقیت چشم گیری داشته است. این شهر مشهور به گل های بهمن می باشد که سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادیدر فصل زمستان برای دیدن این گل ها به آک سکی سفر می کنند. همچنین گردشگران  شکارچیان زیادی به این منطقه می آیند که در منطقه کوه های گلدن گلمز که یکی از مکان های دیدنی ترکیه می باشد مه بز های کوهی زندگی می کنند که با مجوز و پول شکار آن قانونی می باشد.
در این شهرستان محل مناسبی برای پرورش ماهی قزل آلا می باشد که می توانید در طول سفر خود ماهی تازه خریداری کنید و از خوردن ماهی تازه و خوش طعم این روستا لذت تمام را ببرید.
از مکان های دیدنی منطقه آک سکی می توان وادی ایرماک ، ییلاقهای گرگ تپه و چیمن ، غار بوجان آلان تازه کشف شده با عمق 340 متر و مدرسه و مسجد مرکز شهرستان می توان اشاره کرد که دیدن آن ها خالی از لطف نمی باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 148 امتیاز دهنده به آک سکی
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

شهناز 5 شهریور 97
4
آک سکی یکی از مکان های پر طرفدار آنتالیاست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور آنتالیا 5 و 12 و 19 بهمن 98
6 شب
ماهان
آیسو سفر پارسه
12 بهمن - 26 بهمن

تور آنتالیا 4 بهمن 98
6 شب
اطلس گلوبال
اوج ماندگار
4 بهمن - 10 بهمن

تور آنتالیا 3 و 4 و 5 بهمن 98
6 شب
SunExpress Airline
آرانا پرواز
3 بهمن - 11 بهمن

تور آنتالیا 19 دی 98
6 شب
ماهان
معراج گشت
19 بهمن - 25 بهمن

تور آنتالیا 5 و 12 و 19 بهمن 98
6 شب
ماهان
سفر آرا گیتی
5 بهمن - 25 بهمن

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
آرانا پرواز
28 اسفند - 15 فروردین

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
اوج ماندگار
28 اسفند - 9 فروردین

تور آنتالیا 4 بهمن 98
6 شب
اطلس گلوبال
همیشه سفر
4 بهمن - 10 بهمن

تور آنتالیا ویژه نوروز 99
6 شب
ماهان
معراج گشت
28 اسفند - 17 فروردین

تور آنتالیا اسفند 98 ویژه نوروز 99
6 شب
ماهان
وقت سفر
28 اسفند - 10 فروردین