برترین نمایشگاه های گردشگری

سالانه در شهرها و کشورهای مختلف جهان نمایشگاه های گردشگری بسیاری برگزار می شوند که در کسب و کارهای وابسته و حتی آژانس های مسافرنی تاثیرات بسزایی دارند و همچنین در این نمایشگاه ها می توانید پیشرفت صنعت گردشگری و همچنین توسعه کسب و کارها را در این زمینه مشاهده کنید. در نمایشگاه هایی که برگزار می شوند نیز شما می توانید با تمام شرکت های گردشگری، هتلداری، مسافرتی، خطوط هواپیمایی ارتباط گرفته و از نزدیک با فعالیت ها و سیاست های کاری آن ها آشنا شوید. در ادامه شما را با برترین نمایشگاه های گردشگری جهان آشنا می سازیم. 

 


نمایشگاه گردشگری برلین
نمایشگاه ITB برلین یکی از بزرگ ترین و مجهز ترین نمایشگاه گردشگری در جهان است که سالانه بیش از 180 کشور و 8 قاره در این نمایشگاه غرفه دارند و از بازدید کنندگان و گردشگران تور اروپا و حتی رقیب های خود پذیرایی به عمل می آورند. همچنین یکی از نکات بسیار مهم این نمایشگاه تفکیک بخش های تخصصی و خدماتی آن بوده که بازدید را برای مراجعه کنندگان آسان می سازد. این نمایشگاه بین 6 تا 10 مارس هر سال برگزار می گردد.

 


نمایشگاه فیتور مادرید
این نمایشگاه که جزء اصلی ترین نمایشگاه های کشور اسپانیا به حساب می آید نیز هر سال در ماه های فوریه و ژانویه در شهر مادرید برگزار شده و بسیاری از مدیران را گرد هم جمع می آورد و در تلاش اند تا خود را به بازدید کنندگان معرفی کرده و حتی با رقبای خود بیشتر آشنا شوند.

 


نمایشگاه سفر گوانجو
این نمایشگاه را می توان یکی از بزرگ ترین و تخصصی ترین نمایشگاه آسیای جنوب شرقی دانست که هر ساله در ماه فوریه برگزار می شود و از سرتاسر جهان برای معرفی خود به کشورهای مختلف و بازدید کنندگان تور چین در رقابت هستند، همچنین می توانید با صنعت روز گردشگری در کشور های مختلف نیز آشنا شوید.

 


 

گزارش مشکل
درج نظر